Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a 25-30 feletti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 25-30 feletti férfiak 10 ből 9 esetben, akiknek nem sikerült megfelelően szocializálódniuk (kevés barát, sok családi tragédia), és sok lányoktól való elutasításban volt részük (lerakódik az önbizalomhiány), azok szinte mindig egyedül maradnak?

Figyelt kérdés

29 F. Soha sem voltam nővel. De az ilyen lányok nagy része is elkel, de az ilyen férfiak ronda módon egyedül maradnak, kettős mérce van. Miért? Empátia nem létezik a lányok részéről szinte sosem.

Egy ilyen férfit magányra van ítélve? Kitörni nem lehet, ha kisvárosban élsz (3 ezer fő) és átlagos munkahelyed van, átlagos külsővel és bérrel? Nem önsajnálat, ez true story.


2014. febr. 16. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Változtass! Keress lehetőségeket! Utazz, költözz akár. Nincs reménytelen szituáció, csak lusta ember nagyanyám szerint. Lépni nem csak merni, tudni kell. Csak a biztosra adj és ne Építs légvárakat. Légy reális, de nyitott Mindenre és hidd el hogy ez változni fog! :)
2014. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
már annyi rossz semmirekellő r*ibanc nő van, nem találtál egyet sem? :D
2014. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, szinte mindig, mert nem tesznek semmit, csak sajnáltatják magukat (legalábbis itt gyakorikérdéseken).
2014. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Találtam agy nehezen egy rendes munkahelyet, közel a lakóhelyemhez. Igaz a világ végén van, a legközelebbi nagyváros is 70 km. De nem mérnök vagyok (mezei diploma, ttks-s biológus)így nem ugrálhatok. Phd-m sincs. 29 vagyok, nem megyek már tanulni, mert 4+2 év egyetem bőven elég volt. Van átlagos bérem, átlagos életem, 2 barátom, 1 haverom. Párom sosem volt, de nem vagyok annyira ronda. Magasságom is átlagos, 176 centiméter. Ruházatom nagyon jó, 30+ ezer fto-s cipők, 10+ ezer ft-os nadrágok stb. Adok magamra. De nem megy az ismerkedés, mert leblokkolok. Már pedig közel a 30 hoz ne kérje senki, hogy 180 fokban változzak, mert ér nem 19 éves vagyok. De ugye a biológiai óra nálam is ketyeg, nőknél is, de őket ez valahogy nem érdekli, vagy nem mutatják. Hűvösek, a legtöbben.
2014. febr. 16. 19:52
 5/13 A kérdező kommentje:

,,Csak a biztosra adj"


A halál az egyetlen biztos dolog. Volt már nekem 3 éve biztosnak tűnő munkahelyem, mert előtte 15 évig jól működött az. Aztán összeomlott egyik-napról a másikra. Azóta tudom, nincs biztos munkahely, ha mondják, akkor sincs. Egyedül a családban bízom, a haverok is csak addig vannak, amíg nem kérsz tőlük segítséget.

2014. febr. 16. 19:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából. Én is hasonlóan állok, bár nekem annyira undorítóan ocsmány külsőm van, hogy nekem ez gátolja leginkább azt, hogy valaha is párt szerezzek magamnak.
2014. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyes vagyok again. A halál se biztos. Pathologián dolgozom. :D De amugy meg akkor is lépni kell. Én is átmentem ezen és szerintem Mások is. Hiába 70km. Én most 120-ra dolgozom. A változás új ismeretségekethoz, új embereket. S ha másra nem is, de arra jó hogy kicsit fejleszd az emberekkel való kapcsolatodat. Egyébként sültgalamb.
2014. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne nyafogj ha ilyen helyen laksz tényleg nem fog változni az életed, és minden marad így, neked kell lépni költözz el valami nagy városba ott megnyílnak a lehetőségek főleg pesten
2014. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én most 24 vagyok de kezdek félni :D


Még a közelében sem voltál kapcsolatnak?

2014. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 robifiu ***** válasza:

Mi lenne,ha elkezdenél sportolni?

A több mozgás 6ására beindulnának pozitív fiziológiai változások (bele értve a gondolkodásmódot is)(siker)

A kisugárzásod is ennek függvényében változna.

Ezt szerintem könnyen meg tudod érteni-főleg ilyen végzettséggel.

Próbáld ki,csak nyerhetsz!

(legyél sikeres az élet más területén is,és vonzani fogod a sikert a nőknél is,úhy,mint mindenütt.)

Gondolkozz el ezen!

2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!