Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lara32 kérdése:

Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Tetszik egy fiú, az osztályból. Menő, népszerű, és pokolian jóképű. Az osztálytársaim gyakran szívatnak, ő csak ritkán teszi. A többieknél eleresztem a fülem mellett, de ha ő teszi nem tudom, olyankor elborul az agyam. El szoktam kezdeni verni őt. Lekeverek neki egyet,Ágyékon rúgom, megmogyorózom,egyszer benyúltam a nadrágjába, és csavarintottam egyet a farkán. Régen kajakoztam, úgyhogy elég nagy a vállam, és karatézok is. Ő jól nevelt fiú, ezért nem üt vissza, csak védekezik. Hogy csábíthatnám el?

2014. febr. 17. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Állj fejre és szard össze magad.
2014. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csavarj többet a farkán, addig, ameddig össze nem trutymózza a markot.
2014. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem elöször is ne üsd verd legyél vele kedves.
2014. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Verd többet.

Vegyél kést, kardot, fejszét, és próbáld ki rajta.

Ha van valamilyen lőfegyvered, használd céltáblának.

Ha a vérebed/medvéd/krokodilod/tigrised/rozsomákod éhes legyen ő az étel

2014. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"El szoktam kezdeni verni őt. Lekeverek neki egyet,Ágyékon rúgom, megmogyorózom,egyszer benyúltam a nadrágjába, és csavarintottam egyet a farkán."

Ez annyira romantikus.

2014. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne már h megvered:D ez annyira imbecil de már komolyan xdddd ha közel akarsz hozzá kerülni akkor biztos avval fogod elérni h megvered gart haver :DDDD legyél vele normális :)
2014. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!