Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is összejöhet végre a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe 4 évvel ez előtt, a megsimerkedésünk napján beleszerettem, az őszig nagyon ritkán tudtunk találkozni, azóta viszont nem telik el úgy 3-4 napnál több hogy ne találkoznánk, beszélni pedig minden nap beszélünk, eddig volt barátja, viszont a szakítást az én facebookomból csinálta végig, ott ült az én szobámban (rámírt a barátja hogy mit képzelek én, hogy odajön hozzám a barátnője, ez tette be a csajnál a kisajtót) azóta az eddiginél is mélyebb lett a kapcsolatunk, annak ellenére hogy régebben megmondta hogy barátságnál többet nem érez irántam, az ősszel azt is írta, hogy mióta sűrűbben találkozunk ő is érez valamit irántam (tisztában van vele, hogy én szerelmes vagyok belé) mit pedig a Valentin-napot rajtunk kívül álló okok miatt külön kellett töltenünk, (én még most is külföldön vagyok, majd szombat este érek haza) viszont küldött egy képet egy gyújtóról amire az ő nevének és az én nevemnek a kezdő etűjét gravíroztatta, a képhez pedig ennyit írt: "Boldog Valentin-napot" (megbeszéltük hogy vasárnap találkozunk, és mondta hogy ideadja, ezt kapom tőle, szerintetek jó lesz úgy, ha csókkal köszönöm meg az ajándékot? (Ez lenne az első csók kettőnk között) valamint milyen ajándékot adjak neki? :o segítsetek pls.

Összejöhet a dolog a jelek alapján, nagyon szeretem és egy nap nélküle egy évnek tűnik.

Ő 17

Én pedig 18 vagyok



2014. febr. 19. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém, ez nagyon aranyos:) Szerintem nyugodtan megcsókolhatod majd, nem fog ellenkezni. Te igazán megérdemled a lányt, főleg így, hogy négy éven át vártál rá. Bárcsak több ilyen fiú lenne..:) remélem, hogy összejöttök. Az ajándékkal kapcsolatban nincs ötletem, nem tudom, hogy milyen a lány személyisége, minek örülne. De ne valami semleges, unalmas ajándékot adj neki, hiszen ő is különlegeset fog neked :) hajráááá:D:D
2014. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen akartam ennyi időn át várni rá, de időről időre rá kellett jönnöm, hogy nekem csak ő létezik, senki másba nem tudok beleszeretni. Amugy köszi a biztatást, az gáz lenne ha a miután megkaptam az ajándékot tőle megmondanám nemi, hogy csukja be a szemét és akkor megcsókolnám és azt mondanám, hogy ez pedig az én ajándékom? (Vagy keressek még mellé valamit neki? )
2014. febr. 19. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a csók mellé kapjon valami más emlékezeteset, maradandót is :) (pláne, mivel már ő is előrebocsátotta, hogy mit fogsz kapni)

Valami olyan kellene, ami nagyon egyszerű, semmi flanc, kettőtökre illetve a kapcsolatotokra vonatkozó. (A kapcsolat kezdetekor nálam előfordult egy szál vörös rózsa ill. igazolványkép is.)

Nálatok is talán hasonló a helyzet: a csók jó indítása lehet, hogy komolyra fűzzétek a kapcsolatotokat, viszont mellé kellene valami kézzel fogható - ráadásul ha többször elő fog fordulni, hogy távol leszel tőle -, ami Rád emlékezteti és mindig vele lehet: fénykép, páros kulcstartó, karkötő stb.

2014. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok meg minden, de én azért megértem a volt pasiját. =/ Én se örülnék ha a pasimhoz más csajok mennének stb, főleg olyanok akik szerelmesek belé.
2014. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!