Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus nők, lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, lányok, ti hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Hol találkoztatok először? Rögtön tudtátok, hogy ő is a lányokhoz vonzódik?

Milyen volt az első randi?

Hogyan jöttetek össze? Azóta is együtt vagytok?

Sok mindent kérdezhetnék még:) Hosszú történeteket is szívesen olvasok.



2014. febr. 19. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1, 4 évig voltunk osztálytársak (5-8), aztán 4 évig évfolyamtársak (9-12). Tehát a suliban

2, Nem, de még magunkról sem tudtuk :)

3, Mivel több éves komoly barátságból alakult ki, erre nem tudnék válaszolni... De az első csók... az leírhatatlan volt :)

4, Nos... 18-ak voltunk, amikor elmondtam neki, hogy hát... ő... izé... ez van. így érzek, akkor is, ha emiatt nem akar többet látni. Kiderült ő is. Egy ideig még próbált ellenállni (nagyon-nagyon konzervatív vallásos háttér (pl.: szex csak esküvő után, csók csak eljegyzés után,... és náluk tényleg így volt!!!)), de nem igazán ment neki, hisz ő is akarta. Csak puszi, csak szájrapuszi, csak csók,... :) lassan haladtam :)

5, Igen. A 2 éves fordulón megkértem a kezét, fél évre rá összeköltöztünk, másfél év jegyesség után megvolt a félhivatalos esküvő.

+1, Neki a mai napig csak a család fele tudja, a nem túl vallásos fele, ők nehezen, de elfogadták. Nálam nem volt gond :)

Ha van még kérdésed, tedd fel bátran ;)

22/L

2014. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi neten ismerkedtünk meg,és mivel egy direkt leszbiknek kitalált társkereső oldalon,így persze...tudtuk,hogy mindketten a lányokhoz vonzódunk. :)

Ő küldte nekem az első üzenetet,én válaszoltam, aztán órákig ment az ide-oda üzengetés. Végül úgy gondoltuk,minek pötyögni,ha össze is futhatunk. Úgyhogy még aznap találkoztunk is,és jót beszélgettünk. Az első hivatalos randira pár nappal később került sor,beültünk egy helyre beszélgetni,kicsit iszogatni. Utána udvariasan hazakísértem,de még csak puszit sem mertünk adni egymásnak. :D

Innentől kezdve egyik randi követte a másikat. Talán a harmadik alkalommal csattant el az első csók. Utána már felpörögtek az események. Negyedik randi után nálam aludt,de tényleg csak aludtunk. Ötödik randi után már nem csak aludtunk. :D

És kb. a megismerkedésünk után egy hónappal össze is költöztünk. Sokan azt mondták,nagyon elkapkodtuk ezt..és nem lesz nagy jövője így a kapcsolatunknak.

Ez 4 éve történt,és azóta is boldogan élünk. Együtt. :)

2014. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó ilyet olvasni... :)Grat és boldog életet! :)
2014. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak ment
2014. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és az elsőnek is! :D :)
2014. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az angyalkákon, lassan 5 éve, amikor még volt ott élet. Az első randi fura volt, de tudtam, hogy őt akarom. Igen, azóta is együtt vagyunk.


Nyilván tudtuk a másikról. De az a legjobb amikor nem tudod biztosra, és figyeled a viselkedését, "nyomozgatsz" utána:) Amikor minden apró jel jelent valamit, egy nézésből hatalmas következtetéseket vonsz le.

2014. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!