Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi gondok, bajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi gondok, bajok?

Figyelt kérdés
Van egy srác 21 éves aki nekem nagyon bejön. msn-en mostanában ő ír rám, és akk. jókat beszélünk, de sajnos legtöbbször köszönés nélkül lelép:S. két hete szerdán elvitt suliba (reggel a város másik pontjából bejött). akk. is jót dumáltunk. az msn-es képemet is megdicsérte, és a myvipen is az egyik képemhez odaírta bnőm h. jó kép, erre ő azt irta vissza h. ez a kép nem jó, hanem gyönyörű!:$. myvip randin bejelöltem névtelenül még s ő visszajelölt. utána nem sokkal letöröltem magam róla, de amikor legutóbb ismét beregeltem már nem találtam meg. Unokatesóm haverja, akivel nem igazán vagyok jóban:S Személyesen szinte alig beszélünk(szinte semmit) de én szeretnék nagyon találkozni vele, de h. vezessem rá h. megint elhívjon de legalább találkozzunk? Bnője nincsen azt tudom róla. multkorában mondtam nkei h. szalagavató után megyünk egy helyi kocsmaféleségben, azt hittem h. ezzel jobbnak fogok tűnni előtte, de sajnos nem jött be:( azt írta: kis alkesz :(:( és utána próbáltam magyarázni h. ez csak egy ötlet, h. nem szoktam inni amire a válasza az volt h. neki nem kell magyarázkodnom, meg h. ezt nem nézte volna ki belőlem, de végül nem mentem el. Segítsetek! köszy h. végig olvastad^^ és azóta nem beszéltünk:( dec. 2-a óta:(:S
2009. dec. 10. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem egy egyszerű eset, vagy lehet csak első olvasásra tűnik nagyon bonyolultnak.

Nekem személy szerint az a véleményem, hogyha egy ilyen dolog miatt eltűnik, és csalódik benned, anélkül, hogy meghallgatott volna, akkro nem érdemes vele foglalkoznod.

Viszont ez egy nagyon jó lecke számodra is, hogy sose azért tegyél valamit, hogy imponálj, hanem add magad!!!

Ha valaki szeret, magadért szeressen, ne azért mert úgy viselkedsz ahogy neki imponál!

2009. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szupermókus ***** válasza:
80%

Háát kisangyalom ... ez sztem bukta. Meg sztem nem gáz ha egy csaj elmegy a szalagavatója után a többiekkel valahova. Ha nemérti meg a srác, akkor egy besült gyökér. Lehet neked tetszik, de ez amit a végén írtál egy tipikus lekoptató szöveg. Annak idején én is alkalmaztam. Keress egy normális srácot... ;)

F26

2009. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki és lehet hogy csak félt téged...(nem muszáj minden esetben a férfinak kezdeményezni)...adj jeleket neki:) ő fog ebben az esetben lépni.
2009. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tnap beszéltünk... és ő írt rám. de vajon tényleg van-e esélyem... sztetek?
2009. dec. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!