Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a randi így alakult?

Figyelt kérdés

Szóval a lány, akivel anno randiztam, az elsőn elmondta, hogy az édesanyjával él, aki rokkantnyugdíjas, apukája nincs, de erről nem is kérdeztem bővebben. Ő egyetemista, én is, tehát nincs önálló fizetése még. Viszont a 3. randi előtt írt nekem a neten, hogy kéne segítség: mégpedig az, hogy ők majdnem 11 millióért szeretnének lakást venni. Ehhez az én segítségemet kérte, hogy én hazudjam azt az ingatlanosnak, hogy nekem kell a lakás, hogy a jutalékát ne kelljen nekik kifizetni. Én ebbe nem voltam hajlandó belemenni, és nagyon megsértődött, bár nem mondta, de láttam rajta.


Egyrészt részemről furcsa, hogy honnan van rá pénzük, másrészt, alig ismerem. Harmadrészt fogalmam nincs, hogy ez biztonságos lett volna-e az én részemről ( nem akarom, hogy véletlenül hozzám csöngessenek be lakásügyben, értitek). Aki ért ezekhez a dolgokhoz, jól gondoltam, hogy ez rizikós lett volna, vagy csak én óvatoskodtam túl? Köszi a véleményeket és a segítséget!


23/F, 24/L



2014. febr. 20. 16:33
1 2
 1/15 Mr. Truth ***** válasza:
Csak nem Eszternek hivják a hölgyet? :D nagyon ismerős a szitu :)
2014. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
J és nekem azt mondta, hogy semmi kötelezettségem nem lett volna, amiben én kételkedem.
2014. febr. 20. 16:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, gyanús a kisasszony, ez az egész is gyanús, tuti én sem mentem volna bele:D
2014. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ojajj, ez egy lehuzas lett volna. jo, hogy nem mentel bele.
2014. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem Eszter. Kifejtenéd, mit gondolsz, tényleg nem tudom eldönteni, hogy mi lett volna a jobb cselekedet?
2014. febr. 20. 16:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Aha, és miért lett volna lehúzás, az ügymenet érdekelne, ha le tudnátok írni, hogy hol lettem volna átverve, mert sajnos nemigen értek ehhez.
2014. febr. 20. 16:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a nevedre írták volna a hitelt, jól csináltad, hogy otthagytad
2014. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez durva. Nagyon rendes lánynak tűnt, és utána még találkoztam vele 4-5 ször. Nem értem miért ilyen szemetek egyesek...
2014. febr. 20. 17:02
 9/15 Moszuke ***** válasza:

ha már évek óta ismerem akkor talán belemegyek ilyesmibe mert tudom, hogy az a lakás a mineké lesz idővel, vagy valami.. de így...3randi után:)

és a jutalékot meg majd leverték volna rajtad vagy mi?:)

2014. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miénk tuti nem lett volna, mert egyébként meg ingyen matekórákat adtam neki, miután meglett a vizsgája, gyakorlatilag lepattintott. Tehát mindenképp kihasznált valamilyen szinten, de legalább ezzel én is gyakoroltam, pénzembe nem nagyon volt. Vigyázzatok srácok, nagyon...
2014. febr. 20. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!