Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig hány kapcsolatod alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hány kapcsolatod alakult ki úgy, hogy előzőleg barátod volt a párod és hány úgy, hogy megismerkedtetek és egyből a randizás volt a cél?

Figyelt kérdés
Hosszútávú kapcsolatok érdekelnek csak (legalább fél évig tartó)!
2011. dec. 29. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
a fél évnél is tovább tartónál az elején barátok voltunk. de mindketten a kezdettől tetszettünk a másiknak. :)
2011. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*a barátság 3-4 hónapig tartott.
2011. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

8 esetből egyik sem volt korábban a barátom. de még haverom sem.


26N

2011. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátból 1, de távkapcsolat, ugye sok beszélgetés, aztán rádöbbenés, aztán szakítás, 5,5 hónap volt, de nem sokat találkoztunk... nem az volt életem legjobb döntése :D Fogjuk rá, hogy kapcsolat volt.


Direkt 1, de nem akárkivel, hanem a sok hónapja a környéken látott lányok közül a legszebbik, ráadásul 2 katalizáló tényező is volt, tehát nem csak úgy random rámjött, hogy na menjünk oda. Viszont ott is csak barátkozni akartam előzőleg, hiszen nem kezdek kapcsolatot valakivel, akit nem ismerek eléggé hozzá. Egy hónapig barátkoztunk, aztán összejöttünk. Azóta is együtt.



A direkt kiszemelést amúgy nem pártolom, szerintem túl zsákbamacska, én sem hittem, hogy valaha is csinálok olyat (: Bár, nem volt az annyira zsákbamacska, volt előzetes indok.

2011. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elsővel egy táborban találkoztunk, barátok voltunk és összejöttünk, egy suliba jártuk, 1,5 évig tartott, másodikkal Honfoglalóztam, találkoztunk 2 nap múlva és 3,5 évig jártunk 20L
2011. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem barátságból szoktak kialakulni a kapcsolataim.

eddig négy ilyen volt.

2011. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!