Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ért van pokolian nagy kereslet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ért van pokolian nagy kereslet még a nem igazán szép 20 on,30 éves nőkre is?

Figyelt kérdés
Nem egyszer voltam már úgy, hogy társkeresőztem és elkezdtem beszélgetni lányokkal több napig. Szimpatikusak voltunk egymásnak. Aztán szintén nem egyszer játam már úgy, hogy a lány leírta (a többség erre sem képes, de van néhány ritka lány, aki őszinte), hogy törli magát és a profilját erről a társkeresőről is, mert szerencsére ismerkedik élőben egy pasival, a társkereső adta önbizalom meg segített neki, hogy újra teljes értékű nő legyen. Pl csajok és pasik oldal, kb 22 lánnyal beszélgettem el ott az elmúlt 3-4 évben, ebből 11 leírta, hogy már ismerkedik valakivel, ezért nem ír már nekem. Törölték is magukat onnan. Lányoknak miért könnyebb? Más társkeresőkön látom, hogy a pasik 80% a még évek után is fent van és nem találta meg a párját, a nők 70%-a pár hónapon belül talál párt. Mintha átok lenne a pasikon, hogy a legtöbb csúnyán egyedül van, a nők nagy része meg pár hét vagy hónap alatt talál párt. Iszonyat.
2014. febr. 20. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez az internetes társkereső biznisz.
2014. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért vazzeg, mert a gazella sem kell keresgélje az oroszlánt, előbb-utóbb összefut eggyel. Viszont ha az orsozlán nem szaladgál a gazellák után, éhen döglik.
2014. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőknél a fiatalság = fél szépség.
2014. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőknél a fiatalság = bolondság.
2014. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert Neked hiába tetszik bármelyik is, Mindig a Nő választ!
2014. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert míg te levelezel 1-2vel, ők naponta 35 különböző levelet kapnak 35 különböző embertől.
2014. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Önbizalom fiúk!!! Csak elmondanám, hogy azért mert mást választott nem biztos,hogy az illető egy modell...sőt...

Az átlag nők (persze tisztában vagyok vele hogy vannak kivételek) a jó humorú férfiakat szereti, ha nincs önbizalmad hiába vagy vicces úgy se úgy adod elő ahogy azt kell! Én anno a férjemre úgy figyeltem fel, hogy a nagy kampó orrával és a pók hasával akkora arca volt, hogy nem akartam elhinni, aztán később ezekbe szerettem bele és már Ő a leges legszebb:) Elöszőr is szerintem nem az interneten kéne ismerkedni, menj el bulizni, vagy olyan helyre ahol sok ember van pl. akár egy jégpálya vagy valamilyen park(nem tudom hol laksz). És ne félj legyen önbizalmad, legyél vicces, akár figuráz ki magadon ami nagyon szembetűnő...biztos lesz aki visszautasít mert mindig vannak olyanok de nem kell feladni egy valakinek úgy is te leszel a legszebb!!! Jah és még annyit, hogy szerintem az öltözködés sokat számít, ha stílusos vagy és nem 6 éves kopott gatyádban rohadsz meg kicsit adsz magadra már az merőben sokat változtat az összképen és te is sokkal jobban érzed magad a bőrödben (persze ezt csak írom nem biztos, hogy baj van ezzel).

2014. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!