Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fenéjért hiszik azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéjért hiszik azt a lányok, hogy ciki vagy valami hasonló ha ők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
A mai vilàgban ez màr szerintem éppen mindegy...
2014. febr. 20. 23:02
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
14%
mert rohadt ciki. a pasik már ennyit sem tudnak megcsinálni XD már nehogy nekem kelljen virágot meg bonbont vinni a pasinak, és megkérdezni, hogy nem járnánk-e? bocs, de sokkal romantikusabb, ha a pasi kezdeményez
2014. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

csak kezdeményezni kellene egyes, nem mindent nektek csinálni, értsél már jól szöveget! -.-


az a baj, hogy ti csak ahhoz értetek hogyan ássátok le egy fiúnak az önbecsülésését, mert jaj ti csak helyes, tökély fiút érdemeltek, ti vagytok az istennők és minden fiú nektek kell h nyaljon elegem van ebből a hülye társadalom meg a sok médiamanipulált, de már amúgy is agyilag halott női nemű lényből -.-

2014. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

divat még a virág? csak a lopott volt menő mindig is.


amúgy nem ciki csak ők se tudnak, hogy közeledni :D fenejessen beléjük!:)))

2014. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert a nagy "feminizmus" közepette csak az azzal járó előnyökre vágynak, azzal nem számolnak, hogy ezentúl nem lehet rávágni, hogy ez a férfi dolga. Egyenjogúak akarnak lenni, de közben ez azzal is jár, hogy nincs olyan, hogy a férfi dolga. Ez szerintem pedig magától értetődik. Ha már egyenjogú, neki is joga van kezdeményezni. Na nem mint ha amúgy nem lenne. Az első szépen kiforgatta a dolgot. Nem kell virágot meg bonbont venni, szerintem egy férfi sem vágyik erre. De egy nő is kezdeményezhet kapcsolatot akár beszélgetés formájában, akár randira hívásként.


A lényeg az, hogy ez se nem a férfi, se nem a nő dolga. Az kezdeményezzen, aki akar valamit a másiktól és kész. Akinek meg nő létére ettől leesik az aranygyűrű, az olyan is.

2014. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Moszuke ***** válasza:
51%

ha valaki alátudja ásni az önértékelésed akkor az az önértékelés annyit is ér..

azért hiszik a lányok, hogy ciki mert az, de bármennyire is hülyén hangzik ennek ellenére kezd egyre inkább elterjedni az, hogy a csajok mennek el pasizni.. becserkészik őket, felszedik őket, strigulákat húznak, stb...:) nyilván idő kérdése és udvarolni is megtanulnak a lányaink:)


én kíváncsian nézem, hogy hol fogunk tartani 50év múlva:)

2014. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ott van a Szikla című film. Ott is a csaj kérte meg a férfi kezét. Mi abban a rossz, ha a lány kezdeményez? Én sem értem. Valami beidegződés ez is a társadalomban.
2014. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig a nő kezdeményez. A férfiak azt hiszik ők, de a nő az aki eléri hogy kezdeményezzen... :D
2014. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

2es és 4es ment a pacsi :D


Ha màr anyira kellett nektek a fene nagy egyenjogúsàg akkor tessék csak minden oldalàt élvezni...

2014. febr. 20. 23:59
 9/29 anonim ***** válasza:
És miért is kell általánosítani? Nem minden nő feminista és nem minden nőnek kell a fene nagy egyenjogúság. Én pl. nem vagyok az, a klasszikus férfi-nő felállást szeretem, annak minden pozitívumával és negatívumával. Én biztosan nem fogok egy férfihoz se odamenni leszólítani, nem azért mert "leesne a karikagyűrű az ujjamról", hanem mert nem érezném jól magam ebben a "szerepben". Persze, ha tetszik egy pasi akkor küldöm a jeleket, szemezek vele, tehát az illető észre fogja venni hogy van esélye közeledni, ha akar és én is tetszem neki. Ha meg nem akar akkor meg úgyis mindegy. Szóval ennyit erről.
2014. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 DreamWeaver ***** válasza:
68%

Először is a "fenéjért" szóban a szótő a "fene" és nem "fenéj". Így helyesen "mi a fenéért"-ként írandó, de úgy is helyes, hogy "mi a fenének". Ha birtokviszonyt tennénk a szótő mellé, azaz hogy "valakinek a fenéje", akkor is csak úgy lenne helyes, hogy "fenéjéért". Ezt jószándékkal írtam így az elejére. :)


Ami pedig a kérdésedet illeti, szerintem sem ciki, ha egy nő kezdeményez. Bár én nem keverném ezt bele az emancipált egyenjogúság témakörébe. A női egyenjogúság inkább társadalmi és politikai vívmánya a huszadik századnak. Te pedig egy szocializációs kérdést tettél fel. A férfi kezdeményezésnek és irányításnak evolúciós okai vannak. A nők szeretnek felnézni a férfire, akivel együtt vannak és szeretik, ha a férfi "megszerzi" őket. Ez egy evolúciós kód, ha úgy tetszik. Tehát azzal nincsen gond, ha a nő teszi meg a kezdő lépést, de szerintem ha egy férfi nem kezdeményez, annak két oka van; nem akar, vagy nem tud. Ha nem akar, akkor arra meg van az oka és nem érdemes a nőnek megalázkodnia, ha pedig nem tud, akkor valószínűleg párkapcsolatban sem lesz képes irányítani, döntéseket meghozni. A nők a sajátos érzékeikkel, vagy ösztöneikkel ezt igyekeznek elkerülni, megszűrni.

2014. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!