Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első randin kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első randin kinek illik fizetni? Volt már ebből kellemetlenség?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
fizessetek felesbe és nincs ilyen gondotok
2014. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Férfi létemre leégne a pofámról a bőr ha engedném,hogy a nő fizessen.Viszont ha észreveszem,hogy visszaél vele,dobom.
2014. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anti paladin ***** válasza:
57%
Első randin a pasi fizessen, kivéve ha a nő kijelenti, hogy fizeti a sajátját.
2014. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, ez kényes téma...


Mindig kifejtem a véleményemet, és aztán mindig le vagyok érte pontozva, mert van, aki félreérti! :D


Tehát:


Ha a férfi meghív egy nőt (nem csak első alkalommal), akkor mindig a férfi választja a randihelyszínt, és mindig a férfi fizet! Főleg az első alkalommal!


Ha a férfi csak keresgél, és nem akar minden héten 4-5 nőnek fizetni, az hívja el olyan helyre, ami ingyen van... pl. séta a ligetben...


Viszont ezzel a nőnek nem illik visszaélnie, és illik viszonoznia! Pl. meghívja magához a férfit vacsira, vagy délutánra, süti, kávé, palacsinta, ilyesmi... akkor ennek költségeit a nő állja! Vagy ha moziba mennek, a nő is megveheti a jegyet (de csak előre, hogy ne hozza ezzel kellemetlen helyzetbe a férfit), vagy ha a férfi veszi a jegyet, akkor ő a nasit, meg az üdítőt...


Ez kb. az ismerkedési fázis alatt.


Amikor már kapcsolatról beszélünk, akkor minden megbeszélhető... nyilvános helyen akkor is a férfi fizet, de utána feleződhetnek a költségek. Kb úgy fair, ha havi szinten nagyjából ugyanannyit feccöl bele mindkét fél. Persze nem filléreskedve, mindent forintra kiszámolva...

2014. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Első randin a férfinek illik fizetni, a nőnek viszont nem illik elvárni.
2014. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, leírom erről a véleményem és a tapasztalataimat.


Kölyökkoromban azt gondoltam, hogy a randizáshoz feltétlenül szükséges a pénz. Mivel nem dúskáltam a pénzben, ezért úgy gondoltam, hogy randizni sem tudok, hiszen még arra sincs pénzem, hogy meghívjak egy nőt egy italra, ezért ezt a kifogást egy ideig fenn is tartottam magamnak.


Később aztán, mikor végülis elkezdtem randizgatni, rájöttem, hogy nincs szükség pénzre. Amikor randira hívtam egy nőt egész egyszerűen csak leültünk valahová, és beszélgettünk. Nem fizettem egy fillért sem, és ő sem nekem. Ekkor jöttem rá, hogy lényegében a csajozáshoz nem feltétlenül szükséges a pénz, és már tudatosan így ismerkedtem. Megvoltam tökéletesen elégedve, mert anélkül tudtam lányokkal ismerkedni, hogy nekem az költséges lett volna, ráadásul nem fenyegetett az a veszély, hogy leúznak pénzzel.


Később aztán, amikor megismertem a mostani barátnőmet megváltozott a helyzet. Ő az a lány, akinek először vettem dolgokat (pl könyvet). Viszont ezt ő viszonozta is nekem (pl sütött nem süteményt). De neki nem azért veszek dolgokat, mert kötelsségemnek tartom, hanem mert szeretm őt, és egyszerűen jólesik neki adni, és ő is így van ezzel, amikor nekem ad dolgokat.


Összességében én azt tudom neked tanácsolni, az eddigi tapasztaltaimra nézve, hogy egy randi nem feltétlenül anyagilag költséges. Ha elmentek sétálni, vagy leültök valahová beszélgetni, attól még simán össze tudtok jönni, hidd el, tapasztalatból mondom. Természetesen az nem probléma, ha meghívod valamire, mondjuk egy kólára, de semmiképpen se költs sokat. És talán meglepő lesz amit mondok, de egyáltalán nem ciki, ha a nő fizet elsőként, miért is lenne az? (Majd max a második randin fizetsz te). Szerintem csak az anyagias nők háborodnak fel azon, hogy, hogy nem ők fizetnek elsőként. Az olyanokkal aztán nem is érdemes járni. Viszont ha fizet neked elsőként, akkor nagy esély van arra, hogy a csaj jószívű, adakozó, így érdemesebb vele foglalkozni.


Persze megoldhatod azt is, hogy felesbe fizetitek a dolgot, ahogy fentebb írták.


Amit azonban tudok mondani, nem azon fog eldőlni a kapcsolat, hogy ki fizet elsőként. Sőt, azon sem, hogy egyáltalán költöttök-e pénzt. Az lesz a fontos, hogy egy hullámhosszon vagytok-e vagy sem.


25/F

2014. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Sosem vártam el egy fiútól sem, hogy fizessen, mindig felajánlom, de eddig egyik alkalommal sem engedték, hogy fizessek. Bevallom, engem zavar, ha a másik áll mindent, úgyhogy nekem ez kicsit kellemetlen szokott lenni.
2014. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés...

Engem is érdekel a dolog, mivel hamarosan lesz egy találkám (mondjuk itt nem tisztázott, hogy randinak minősül-e), és nem igazán tudom, hogy mi a szokás. Engem nem zavarna, ha én fizetnék, de ha meg a férfi "büszke", nem akarom, hogy hülyén vegye ki magát a dolog...

2014. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!