Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas amit csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas amit csináltam?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfival, jól éreztük magunkat, ő mondta a második talit is. De utána eltűnt. Megírtam neki, hogy ez így nem korrekt dolog, utána meg ő hogy túl aggódó vagyok, ezért neki ez nem fog menni. Utána kérdeztem, azt mire írta, meg bocsánatot kértem tőle a semmiért. Eltűnt egy teljes egész napra, utána jelentkezett, meg hogy működni fog ez. De közben másik nőnek a képeit likeolja. Nem értem az egészet.
2014. febr. 25. 14:20
1 2
 1/15 carpediem1983 ***** válasza:
Pedig szerintem elég egyértelmű
2014. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tényleg túlaggódod és túl sokat is vársz ettől a két randitól. Ismerkedjetek még egy kicsit, aztán majd látjátok lesz-e belőle valami, vagy nem.
2014. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
másnap elment szórakozni, és hajnalban írt. ez valahogy nem normális nekem.
2014. febr. 25. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:
De hát miért ne mehetne el szórakozni?
2014. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem válaszolt az üzeneteimre, csak úgy lelépett, és másnap írt, hogy majd írok. elmehet, de nekem azt mondta, hogy hétköznap nem jár el otthonról.
2014. febr. 25. 14:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi de sztem 1 randi utan meg ne foglalkoztasson teged h elmegy bulizni v sem. Ez a "nekem azt mondta h nem szokott eljarni 7koznap" duma azt sugallja h te komolyabban gondolod a dolgot mint o. Probalj meg egy kicsit lazitani
2014. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

csak én nem értem a történetet? bocsi, de ez a szöveg...

"utána kérdeztem azt" -mit kérdeztél?

"mire írta"- mit írt?

"bocsánatot kértem tőle a semmiért?"- ez hogy jön ebbe az egészbe? miért kértél bocsánatot?

ha jól értem, kétszer randiztatok, és utána egy napig nem jelentkezett, hanem elment bulizni? meg lájkolta valakinek a képét facebookon? ha igen, akkor valóban túlspilázod. ismerkedjetek még, találkozzatok, de ne nyomulj túlságosan. A "másik nő" meg lehet akárki. Én is szoktam fiú barátaim képeit lájkolni, pedig van párom.

2014. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyszer randiztunk, aznap este annyit írt, jó éjt. másnap eltűnt. írtam neki milyen napja volt stb... megnézte mindet azonnal és nem válaszolt, de közben egy másik nő képeit likeolta. annyit írt, majd válaszol, de dolgozik, ekkor kiosztottam, hogy azon kívül semmire nincs ideje? Még válaszolni sem? És mint kiderült, elment szórakozni, ki tudja kivel, majd hajnalban írt, hogy válaszol valamikor. nem tudom ki hogy van ezzel, de ha valaki érdekel, nem így viselkedek a háta mögött.
2014. febr. 25. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy nagyon hisztis egy csaj lehetsz. Kétszer randiztatok és már úgy viselkedsz, mintha a tulajdonod lenne.
2014. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát bocsi, ha nem tűröm, hogy átverjenek.,
2014. febr. 25. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!