Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy őrültséget csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy őrültséget csináltam. Mit csináljak, hogy ne tűnjek pénzéhesnek, ha már a randiért is fizetni akar?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk ide és van egy srác, aki külsőleg tökéletes, de amúgy egy elkényeztetett , nagyképű gyökér, aki úgy van vele, hogy bármit megtehet, mert a családja befolyásos és gazdag, ő meg minden családtagjának a szeme fénye, mert nincs az egész családba más fiatal rajta kívül.

Még Karácsony előtt találkoztunk egy buliba, ahol nagyon nyomult, de leállítottam. Szilveszterkor úgy alakult, hogy kettesbe voltam vele egész este (nem így terveztem) és rájöttem, hogy van normális oldala is. Már akkor randizni akart, de én vele ellentétben nagyon tapasztalatlan vagyok (nem is csókolóztam még) és nem értem, mit akar egy olyan 'szürke' lánytól, mint én, amikor bárhová megy, csak bomba lányokkal kavar, akik modellnek is elmehetnének, vagy azok is (sokat van külföldön).

Nemrég vagy 20-szor mondta, hogy találkozzunk és azt mondtam neki, hogy nincs annyi pénz, hogy én vele vacsorázzak. Erre mondta, hogy mondjak egy összeget és meglátjuk.

Mondtam, de csak viccből, oda se figyeltem és azt hittem, hogy hülyének néz, mert tényleg nagy összeg, de azt mondta, hogy rendben, akkor szombat este találkozunk és döntsem el, hogy a randi előtt, vagy után akarom a pénzt.

Ezután nem beszéltünk sokat, csak annyit mondott még, hogy sose volt eddig olyan, hogy ő küzdött volna egy lányért vagy nőért.


2014. febr. 12. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond le a randit a fenébe, és kész. Feltéve, hogy tényleg nem vagy eladó
2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Mondd neki a randi előtt/után/közben, hogy azt a pénzes dolgot csak viccből mondtad.
2014. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg oda akarja adni, nem fogadod el és kész.
2014. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én elmennék a randira, és amikor a pénzt oda akarja adni, akkor mondanám neki, hogy nem fogadom el, azért mondtam olyan nagy összeget, hogy ez eltántorítsa a randira hívástól, de ha ilyen kitartó, akkor kap egy esélyt :)
2014. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok mennyit mondtál :D
2014. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon egyszerű! Ha tetszik, elmész a randira, de természetesen nem pénzért. A randi elején közlöd, hogy "ugye tudod, hogy a pénzzel csak vicceltem" vagy valami ilyesmi.

Ha nem tetszik, akkor nem randizol vele, még pénzért sem!

2014. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Menj el a randira de tisztázd még az elején, hogy csak akkor mész, ha a pénzt elfelejti. Hiszen csak vicceltél..

De ne magyarázd túl, mert akkor az egész helyzetet a maga javára fordítja, és a végén még elszáll magától hoy már megint sikerült neki az, amit akart..

2014. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A randit nem szeretném lemondani, mert már elég kíváncsi vagyok, hogy miért vannak ennyire oda érte, a külsejét leszámítva.


ma 18:00

Ezt inkább nem írnám le.

2014. febr. 12. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond le.
2014. febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérd el a pénzt az elején majd 5 perc után lépj le. Soha többet nem fog hívni vagy feleségül vesz. :) Mindkét esetben jól jársz. A pénzes dologgal megaláztad rendesen, ha ezek után normálisan viselkedik meg kéne becsülnöd. Fogad el a pénzt a végén és mond neki választhat egy hétvégi úti célt ami kijön a pénzből. Azért ne lepődj meg ha lefekszel vele és utána dob, fiatalok elég bosszúállók ha megalázták őket.
2014. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!