Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú azt írta iwiw-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt írta iwiw-en, hogy találkozhatnánk, majd elkérte a számom, de azóta se üzenet, se telefon, semmi, attól még akarhat valamit? Vagy csak szórakozott?

Figyelt kérdés
És attól még kezdeményezzek, ha meglátom vhol személyesen?
2009. dec. 11. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy csak szórakozott, de lehet, hogy nem. Nyugi, ha mondhatok egy személyes példát, én annak idején úgy mentem el az első randimra, hogy egy héttel korábban cseréltünk számot és csak a találkozó előtt négy órával hívott fel a (jelenlegi) barátom, hogy mit csinálok délután. No para, ha megvan benne a szándék, fel fog hívni vagy küld egy sms-t. ;)
2009. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a srác nálad 1 hétig nem is jelentkezett? Az az igazság, hogy mi holnap tuti találkozunk egy helyen, ő is ottlesz, és nem tudom, hogy odamenjek-e hozzá, vagy hagyjam. Ő igazából még nem is ismer, én is csak látásból őt.
2009. dec. 11. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, ami biztos, én odamennék.
2009. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak kicsit tartok tőle, hogy nem akar semmit és csak hülyéskedett egyet. :S A végén még leráz, aztán nézegethetek.
2009. dec. 11. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akkor hívott, de utólag már tudom, hogy azért, mert kellően szétszórt volt a párom.(20:14-es vagyok)

Ha megbeszéltétek a találkozót, és ott lesz, menj oda hozzá, ha felismered. Hamar ki fog derülni a viselkedéséből, érdemes volt-e elmenni a találkára vagy nem.

2009. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valójában nem randi lesz, hanem egy rendezvényen mindketten ottleszünk és mikor kérte a telefonszámom, megadtam neki és hozzátettem, hogy én is ottleszek, szóval lehet összefutunk és erre nem írt vissza azóta semmit és nem is hívott vagy vmi. :S
2009. dec. 11. 20:53
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Ismét 20:14 vagyok. ;P

Akkor pedig nyugodtan vedd majd át a kezdeményezés lehetőségét, ha látod a rendezvényen. Csak odamész hozzá, megmondod neki, hogy ez és ez az emberke vagy, és gondoltad, egy személyes, kölcsönös bemutatkozásnak semmi akadálya.

2009. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2009. dec. 11. 21:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült összefutnod a sráccal végül? =) (Tegnapi 20:14-es)
2009. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt ott meccsen. :D Nem tudom mi lelte, vissza se írt és még a saját meccsére sem ment el. :S
2009. dec. 12. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!