Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az üzenet jó egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az üzenet jó egy ismeretlen nőnek?

Figyelt kérdés
Hello***(neve)! Látom, te vagy az egyetlen, aki képes volt egy "gy"-vel leírni azt, hogy "egyedülálló". Na katt a válasz gombra és írd meg a kedvenc belső tulajdonságodat... különben nem hiszem el, hogy nem vagy zombi/boszorkány/démon/(akármi, csak poénos legyen). Na megyek focizni/bulizni/barátokhoz, mire visszaérek, legyen itt a válasz, mert elhűl a söröm ; )
2011. máj. 7. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még egy ismeretlen férfinak se jó:D
2011. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nő lennék, az életben nem válaszolnék ilyen tapló üzenetre :) De ez én vagyok :)
2011. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szöveget honnan találtad ki? :D Szerintem nem nyerő. :S De próbáld ki egy tőled teljesen mesze lakó csajon, hogy milyen reakciót vált ki belőle.
2011. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon béna, nem írnék vissza. Nem kell ezt túlvariálni ám!

23L

2011. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
attól függ... hány éves?
2011. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem rohadt gáz xD főleg ha a csaj még olvassai is a gyakori kérdéseket :D
2011. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nevezzük nevén a dolgokat és hagyjuk a felesleges köröket, de ez a levél egy rakás sz@r.


Úgy gondolom, ha egy intelligens Nöre vágysz, akkor legyen valami formája is annak a levélnek, ami azzal kezdödik, hogy "Szia .....!" nem pedig "Hello.....!"

Szerintem írd le, hogy miért találod szimpatiusnak, térj ki valami aprócska részletre, amiböl leszürheti a figyelmességed. Ezzel nem arra gondolok, hogy kezd el kritizálni a pulóverét.

Egyszóval egy épkézláb levél kell, igaz nagyon kevesen válaszolnak az ilyen formájú levelekre, mert ma már hátrány, ha az ember némi igényességet sugároz akárcsak a soraiban, viszont akik válaszolnak, tuti, hogy normálisak.

2011. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ez rettenetes. Egyáltalán nem vicces hanem inkább szánalmas. Még nem is ismered, de már utasítod (válaszoljon rögtön) és minősíted (boszorkány, stb). Ebből az jön le neki, hogy egy nagyképű majom vagy akit a legjobb nagyívben elkerülni. Ha lány lennék és ilyen üzenetet kapnék, tuti nem válaszolnék.

23/F

2011. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Szabó Tivadar??
2011. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jönne be! elég erőltetett,és a lány szemébe egy nagyképű kretén lennél ezzel a "csajozós" dumával :)! sztem találj ki másikat a kevesebb néha több!!:) sok sikert
2011. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!