Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam egy férfi tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy férfi tudtára, hogy nagyon kedvelem?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már tinédzserek, huszonévesek vagyunk mindketten (ő idősebb nálam), szóval talán meglepő ez a kérdés... Nem tudom, mennyi esélyem van nála, de úgy döntöttem, valamilyen formában tudatom vele az érzéseimet. Az a gond, hogy még soha nem kezdeményeztem kapcsolatot, elég gátlásos vagyok, többször jártam már úgy, hogy akit kinéztem magamnak, az végül mással jött össze. Egy barátom volt eddig, annak a kapcsolatnak 2 hónapja lett vége.

Mostani jelöltemmel mondhatni semleges a viszonyunk, 3-4 naponta beszélgetünk facebookon, többnyire ő ír rám (de más nőismerőseivel is beszél ennyit, szóval ez még nem feltétlenül jelent valamit). Sajnos ha személyesen látjuk egymást, akkor sokszor annyira zavarban vagyok, hogy kb. semmi érdeklődést nem mutatok felé és inkább másokkal beszélgetek, Őt max. nézni szoktam. Tudom, hogy nagy hibát követek el ezzel. Félek, hogy Ő is talál magának mást, még mielőtt lépnék - vagy esetleg már talált is.


A kérdéseim:

Merjem egyértelművé tenni számára, hogy van nálam esélye? Hogyan? Nem riasztanám el?

Ti hogy fogadnátok egy szerelmi vallomást egy viszonylag szép, de talán kissé furcsa nőtől?



2014. febr. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy randit, kettesben.
2014. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hívjam én randira, nőként? Azt hiszem, elsüllyednék... főleg ha nem lenne benne.
2014. febr. 26. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelmet ne vallj neki,de hívasd el magadat vele egy kávéra.
2014. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 11?
2014. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért? Legalább megtudod, hogy miujság van!
2014. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!