Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy serjem el, hogy belemszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy serjem el, hogy belemszeressen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiut egy hazibuliba, az egesz estet egyutt toltottuk, beszelgettunk, a vegen megcsokolt aztan utana levo nap talalkoztunk, ahogy ram nezett...egyszeruen teljesen belebolondultam es olyan boldog voltam. Sokat nezett a szemembe meg a szamra. Visszahallottam masoktol, hogy tetszek neki es ha ott vagyok kivan engem meg akkor ugy erzi, hogy szeretne velem lenni de ha nem vagyunk egyutt nem hianyzok neki. De en ezt ertem is hiszen eddig 3x talalkoztunk es alig ismerjuk egymast. En se vagyok szerelmes csak nagyon tetszik es en szeretnem jobban megismerni es szeretnek folytatast, de felek, hogy o azt mondja, hogy nem eseltunik az eletembol de en azt nem akarom:/ mit tegyek, hogy ne igy legyen? Hogy szerethetne belem? En 17 vagyok o 19
2014. febr. 27. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot és próbálj vele többször találkozni :)
2014. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha találkoztok, mondd azt neki, hogy nem akarsz vele járni, ne is ügyeskedjen ilyenken... Aztán várd a hatást:)
2014. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy minden hetvegen talalkozunk de ha tarsasagba van beszelget mindenkivel igy nehez..

Gondolod ez jo otlet?

Amugy meg ha vele vagyok akkor mast erez mint akkor amikor csak gondol ram. Szemelyesen akarja megmondani, hogy mi lesz velunk szoval lehet akkor kene csinalnom valamit ami elcsabitja

2014. febr. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!