Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miert nem tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert nem tetszek egy lanynak sem? Velemenyem szerint sok nalam csunyabb fiuknak is van baratnoje. (nem nagykepusegbol mondom.

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy kicsit visszahuzodobb vagyok, es fo temam a szamitogepek amit a lanyok nem igazan szeretnek. Nem igazan mernek odamenni egy lanyhoz, de nagyon szeretnek egy baratnot. Mi tevo legyek? Sok lany van aki tetszik de lehetetlennek talalom, hogy oda menjek valakihez, mert utana nem tudnek a szemebe nezni, namost ez pl. egy busmegalloban lehetetlen. Szerintetek mi tevo legyek?


ui.: attol is felek hogy akihez esetleg odamennek mar van baratja es akkor az ugy nagyon ciki lenne.


2009. dec. 12. 18:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja es 16 eves srac vok :)
2009. dec. 12. 18:02
 2/18 lacikaaaaa ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Mondjuk én másról is tudok beszélgetni a számitógépeken kivül de hasonló vagyok én is.... Kicsi az önbizalmunk asszem.....
2009. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is vhogyan igy lehet de akkor nem is lesz baratnonk? ;(
2009. dec. 12. 18:06
 4/18 anonim ***** válasza:

dehogynem lesz :)

ne úgy indíts egy lánynál, hogy ő most a potenciális barátnőjelölted, hanem kezdeményezz úgy, hogy barátok legyetek :)

adj időt, hogy megismerjétek egymást és törődj vele nagyon sokat, hogy érezze, hogy rád számíthat :)

de azért túlzásba se vidd, nehogy kihasználjon..

utána pedig vagy összejön vagy nem :) ha nem akkor van egy barát-barátnőd, ha meg igen akkor még jobb :D

az én barátom is így csinálta :)

első perctől kezdve szeretett volna a magáénak tudni, de várt 3 és fél hónapot, közben rengeteget foglalkozott velem és én meg beleszerettem :)

most leszünk 3 hónapja együtt^^

sok sikert :)

18/L

2009. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hidd el tök könnyű az egész.... csak legyél romantikus meg tiszteld a barátnőd.. meg ne azzal álj oda hogy miyen alap lap van a gépedben :D szoval érted :D amugy én is ilyen vagyokk de barátnőm mindig is volt és most is van . ja és nem járok diszkoba.. nem iszom nem cigizem
2009. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

18:26 Vannak még ilyen fiúk? :D Remélem nem csak te vagy ilyen. Akkor hol találkoztatok ha megkérdezhetem?

Bocs az offért.


Figyelj vannak általános témák ezekről bárkivel el tudsz beszélgetni, az a baj, hogy valszeg leblokkolsz én nem jut eszedbe semmi ütős. Gondold végig mit mondanál egy lánynak, miről beszélgetnél vele, aztán majd úgy is adja magát a dolog. Amúgy meg miért lenne ciki ha olyanhoz mész akinek van valakije? Benne van a pakliban, de csak nyerhetsz vele. Minden lehetőséget ki kell használni, ha mást nem tapasztalatot nyersz. Ugye nem lenne jó ha önbizalomhiány miatt lemaradnál egy működőképes kapcsolatról?

2009. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
pl ismerem régebröl vagy épp egy suliba járunk vagy valami ..de tuti nem jérok diszkoba.. nekem nem kell olyan csaj aki halálra issza magát meg k*rváskodik .. meg cigizk.
2009. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

18:18: köszi szépen, próbálkozom, de sajnos az a baj, hogy meg sem tudom őket szólítani :( És grat a párkapcsolatodhoz ;)


18:26: na igen tiszteljem a BARÁTNŐM :) Innen már menne véleményem szerint, de idáig nem tudok eljutni :( Neked is köszi :) Egyébként én sem járok diszkóba, és nem is "olyan" barátnőt szeretnék.


18:43: nem lenne jó, sőt... :) Az a bajom igen, hogy leblokkolok, már akkor ha egy olyan lányt látok aki tetszik és a közelembe ér. Tudom, hogy nevetséges, de már sokszor végig is gondoltam, hogy mit mondanék, de így még senkihez nem tudtam odamenni :(


Köszi a válaszokat!

2009. dec. 12. 19:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát, sorstárts, én is így vagyok, csak engem még kockának is tartanak, csak azért, mert rendesen értek a számítógépekhez, meg mert linux felhasználó vagyok.. más témám ugyan lenne, de nincs bátorságom odamenni... :( ez van, majd változik (remélem) :) 15F
2009. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez nálam is megvan, hogy kockának tartanak. :) De te akkor egy fokkal még jobb helyzetben is vagy.
2009. dec. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!