Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi tetszene igazán? Hogyan szólítson meg titeket egy fiú, akinek tetszetek? Vagy mit csináljon, hogy észrevegyétek, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem az a legegyértelműbb, ha sokat néz és sokszor próbál veled kontaktusba kerülni. Innen lehetetlen nem észrevenni. Az már az ismerkedés egy lépcsője ha odamegy beszélgetni, elég ha az elején csak szemeztek :)
2009. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá,és beszélgess vele.Persze szemezhetsz is inkább vele,de kezdeményezz inkább te.

Vannak lányok akik félénkek,és még akkor sem mennek oda egy fiúhoz,ha tetszik nekik.

Én is ezekhez a lányokhoz tartozom.

2009. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát őszíntén nekem az lenne a jó ha oda jönne köszönne hogy szia bemutatkozna és ha csak köszönök hogy csá na huzz innen akkor nem tetszik de ha tetszik akk szia és bemutatkozom és megkérdem hogy mit akar.
2009. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!