Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Ha nem szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ha nem szeretitek ha egy lány nyomul, akkor mit tegyen h észrevegyétek? Nemöltözködésre gondolok

Figyelt kérdés

nem szeretnék csak úgy odamnni és azt mondani hogy nagyon tetszel .néha szemezünk mindíg köszön nekem de semi több és ez már régebb óta megy.nem tudom egyáltalán tetszem e neki vagy hogy ő tudja e hogy nekem tetszik.mit tgyek?

én18l a fiú 5 nappal fiatalabb nálam


2011. jan. 17. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az az 5 nap baromi sok :D pár tipp:

1.: fizess elő neki 1 hónap eredeti world of warcraftot :D

2.: 1 szál melltartóba ülj az ölébe és tépkedd 1 csipesszel az orrszőrét :D


tuti észre fog venni :P


jah hogy arra voltál kíváncsi h fel is keltsd az érdeklődését ? k: foggalmam nincs :D ha mi pasik tudnánk hogy szedtek fel minket akkor az is nyomulás lenne mert tudnánk hogy épp ránk pályáztok nem?:P menj be 1 női mosdóba és dumáld meg 1 bnővel :D [vesszenek a női mosdók :D sosem tudjuk meg miről ment a diskurzus :S]


19F

2011. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Azeriel ***** válasza:
én szeretem ha 1 lány oda jön próbáld meg
2011. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Azeriel ***** válasza:
100%

az az 5 nap baromi sok :D pár tipp:

1.: fizess elő neki 1 hónap eredeti world of warcraftot :D

2.: 1 szál melltartóba ülj az ölébe és tépkedd 1 csipesszel az orrszőrét :D


tuti észre fog venni :P


jah hogy arra voltál kíváncsi h fel is keltsd az érdeklődését ? k: foggalmam nincs :D ha mi pasik tudnánk hogy szedtek fel minket akkor az is nyomulás lenne mert tudnánk hogy épp ránk pályáztok nem?:P menj be 1 női mosdóba és dumáld meg 1 bnővel :D [vesszenek a női mosdók :D sosem tudjuk meg miről ment a diskurzus :S]


19F



ezen bex.rtam XDDD nagyon ott van :D

2011. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, én felüdülésnek venném ha végre valahára a nő is kezdeményezne, így nem nekem kellene kapálóznom hogy jajj most mit csináljak, mit ne csináljak, meg mikor!


Ha valóban nem akarsz kezdeményezni, küldd tovább az egyértelmű jeleit annak hogy bejön neked. Ha nem hülye akkor fel tudja fogni hogy mi a szitu, és majd mer lépni is.

2011. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jah mert úgy látod h eddig túl sokat ért az egyértelmű jeleikkel ?:D am is a csajok egyezményes jelei számunkra kb annyira érthetetlenek mint a kínaiak :D

19F

2011. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább a vetkőződésre gondolok.
2011. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

vetkőződés ?XD ez meg milyen szó már XD


az csak poén volt XD


19F

2011. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sztem ez attól függ, hogy a srác milyen típusú. Lehet, hogy csak kicsit félénk, és tényleg nem árt egy kis kezdő lökés. Attól még nem fog könnyűvérűnek hinni. Mert lehet, hogy ezt a flörtölést, ami szerinted néha megy, csak kedvességnek veszi.
2011. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg ;)
2011. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Túl


sokat


problémázol


!!!!



Menj oda mosolyogj, vedd elő a csajos csábos pofidat, és kedvesen kérdezd meg hogy miért nem kérdezte még meg sosem, hogy elmennél-e vele moziba. A többi már jön magától!!!

2011. jan. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!