Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randimra készülök! Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randimra készülök! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap találkozom egy lánnyal, és nem tudom h mik fontosak egy ilyen találkozónál.. Pl. megfoghatom a kezét? Rögtön adhatok neki puszit? Gondoltam viszek egy rózsát neki :) Meg is csókolhatom? V ha csak ő szeretné? Légyszi segítsetek :D Amúgy 17 vok Ő 15

Köszi :)


2009. dec. 12. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
fontos hogy ne vedd le a szemedet a melleiről,ha egy pillanatra is leveszed elveszik a varázs és a zacskót kell nézned ami a fején van
2009. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

te 1 hülye vagy 1kommentelő

szánalom.


Figy

annyira ne nyomulj h már csók biztos besz már msn en többször is

puszit adhatsz neki kezét is foghatod

persze az jóh ha viszel virágot csokit ajándékot.

és legyen közös témátok ne legyen az h téged untat vagy te őt

próbálj bókolni viccelődni és majd meglátod ha veszi a lapot^^

üdv sok sikert

2009. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
puszi mehet, rózsa nem való 1. randira, csókhoz nyilván 2 ember kell, ha nem akarja akkor kétlem hogy jónéven venné, esetleg megkérdezheted ha eljuttok odáig, ja és kézfogás is már együttjárásnál szokott lenni
2009. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rózsát ne vigyél neki, egyáltalán semmit sem, mert ebből arra következtet, hogy nem vagy magabiztos, ha egyből ajánékkal akarod megszerezni. Nyugodtan kezdhetsz puszival, a csók majd mejd jön megától. Amúgy finom utalásokat tehetsz rá, és ha nem elutasító, bepróbálkozhatsz, de ne léhy nagyon rámenős. Sok sikert!
2009. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne nyomulj ennyire 15 évesen megijed tőlled ha ennyire kívánod :D és visszalép szal időt vesztesz csak sétáljatok am mikor meglátod puszild meg

aztán kezét is megfoghatod de csók ajándék jesszus én rögtön elszaladnék

2009. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csókold meg első alkallomal,hacsak annyiranem forr a levegő köztetek vagy nincs olyan szitu(elkezd esni az esőő éssuuu:Dnamindegy) ajándékot sevinnék a helyedben ,max egy nagyon kicsit ,valami jelképeset. Köszönésnél nyugodtan köszönj puszival..és ne izgulj ,add önmagad. JAaa és legyen jó illatod:)én imádom ha egy pasinak jó illata van...volt barátom Boss-t használt és ajaj az edzőm is:Dnamindegy...Sok sikeeerrtt a holnaphoz:) L/16
2009. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!