Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet ha ismerősömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ha ismerősömnek (34/N) küldök munkahelyére levelet ajándékkal?

Figyelt kérdés

Gondoltam elhívom randira. 10 év korkülönbség az ő javára.

Személyesen lenne a legjobb ezt, de az a baj a munkahelyem nagyon megköveteli a bejárást így nem tudom hol futhattam volna össze vele (a mobilját sem tudom).

Aztán gondoltam itt lesz a nőnap remek lehetőségnek.

Küldenék neki bonbont egy levéllel, legyen szép napja és ennyi.

Hasonló korú nőknek mi lenne erről a véleménye?

Nem venné gyerekesnek vagy bátortalannak?

Több éve szingli már és gondoltam legalább jó gesztus lenne felé.

Ti mit szólnátok?


24 F



2014. márc. 5. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedo maci
2014. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A munkahely NEM randihely. Hagyd ki a dologból a munkahelyét.


Az már más kérdés h gondolom nem véletlenül nem adta meg neked a mobilszámát.

2014. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is kértem tőle...
2014. márc. 5. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Küldj, de névtelenül.

Jó a munkahely. Átveszi, a kolléganői körülállják, és egyből elkezdik fűteni a "titkos hódoló" kilétéről. Egy hét múlva megint. Névtelenül. A harmadik után NE leleplezd magadat, hanem buktasd le magadat. Akkor már három hete kattog az agya, és full romantikus üzemmódban van. (megpuhul) Az önmagad lebuktatását csináld pl úgy, hogy elől "felejtesz" egy olyan kártyát amit a virágnál használtál. Vagy hasonló. Az a lényeg, hogy ha "lebuksz", és esetleg nem leplez le azonnal, akkor indul a jó játék. Te tudod, hogy tudja, p nem tudja, hogy tudod hogy ő tudja, szóval nagyon pikáns, és romantikus játék lehet belőle. De ha le is leplez, akkor mondhatod: ezt beszéljük meg vacsora közben. Nem 100% h. igent mond, de sokkal sokkal több már az esélyed :)


És egyből van közös téma, közös "játék" közös élmény is.

(Beválik ;))

2014. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!