Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha egy pasi annak ellenére, hogy nem egy adonisz, csak olyan lánnyal jönne össze, akit kifejezetten szépnek talál?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a párkeresés nem megy úgy, hogy tudatosan a saját szinteden keresel, és ha nem vagy a legszebb, akkor direkt olyat választasz, aki kevésbé tetszik, mert az úgysem lesz az igazi. Egyetértetek?
2014. márc. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
amióta az egyik hülye vv-s felvette ezt a nevet hogy adonisz (ne essék félreértés, nem nézem, de sajnos eljutott hozzám is), azóta érdekes módon mindenki nagyon művelt lett, is tudja mit jelent ez a szó :DD
2014. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes mód én meg erről az emberről most tőled hallok először :)
2014. márc. 5. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:

olyan csajt kell választnai, amelyik tetszik. ennyi

na és persze tudni kell küzdeni érte, mert lehet egy nem "adonisznak" többet kell, mint egy "adonisznak"

2014. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, én a vv óta hallottam már többször is ez hogy adonisz, előtte soha :D
2014. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy te szépnek találod, az elég szubjektív. Egyébként a szép/nem szép kérdésen felül még ezer dolog van, ami vonzóvá tesz valakit, vagy valakiket egymásnak.
2014. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem a vv-ből jön h adonisz
2014. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális pasinak gondolom akkor. hülyeség ez a "szintezés". (mint az is, hogy eddig nem használták az adonisz szót, keress csak vissza akár itt a kérdések közt, kedves első válaszoló)
2014. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem ezzel nincs baj addig, amíg nem megy el abba az irányba a dolog, hogy direkt fullos, csak sok ember által szépnek tartott lányokra hajt, fikáz olyan lányokat, akiknek van akármilyen szépséghibája és azt hiszi, ő megérdemel bármilyen nőt. Meg amúgy is, érdemes esélyt adni bizonyos szint felett mindenkinek - olyan értelemben, hogy nem elzárkózni teljesen meg fintorogni, ha esetleg a 10/10-es helyett épp egy 6/10-es érdeklődik.

(most akkor mondanék példát, hogy gondolom, úgy talán érthetőbb lesz... rengeteg pasi van, aki nemhogy nem jó kiállású, még teljesen igénytelen is, közben meg azt hiszi, neki kijár a topmodell... hallottam már ilyen pasit azért fintorogni, mert a nő gyantázott, sima lábán látszott a szőrtüsző...)

2014. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!