Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta "kinek hiányoznék"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta "kinek hiányoznék" ez valami szeretet hiány?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves, aranyos lányismerősöm (többet szeretnék tőle), de sajnos sokszor kihasználták. Próbálok finoman a közelébe férkőzni, pl: "azért irtam, hogy itt buli van, mert látni akartalak, hiányoztál. Bulikban mindig azt figyelem, hogy itt vagy e" ettől kicsit meghatódott. Beszéltünk külföldről, ki menne ki oda, stb. azt mondta "áh kinekis hiányoznék"


Hogy közelíthetem meg? Az ilyen önbizalomhiányos lányoknak mi a legjobb? Más dolgok, pl "aerobikozol? Hm akkor még ennél is jobb nő leszel" nem működik, mert nem hiszi el, lehurrog.


2014. márc. 6. 12:58
 1/6 anonim válasza:
igen! és arra vár hogy valaki azt mondja nekem. vagy hogy nekem mert én szeretlek. vagyhogy fontos vagy nekem.
2014. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát, kb ahogy az első írja...

Semmi értelme ilyennel foglalkozni, mert közben mindig az előzőeket emlegetné, meg nyafogna miattuk.

2014. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
sajnáltatja magát,arra vágyik,hogy minél többet dicsérd. felesleges szélmalomharc,hidd el
2014. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mivel sokszor kihasználták eleve bizalmatlan. El kell nyerned a bizalmát és ha olyat mond, hogy kinek hiányoznék, akkor vágd rá, hogy neked. Az ilyen lányokkal mindig nehezebb, de ha megéri neked és küzdesz érte, akkor nagyon jó kapcsolatotok lehet.
2014. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, jól esnek neki ezek a bókok, csak nem hiszi el, hogy komolyan gondolod. Valószínűleg hallott már ilyet eleget, és mégis rossz vége lett.


Szóval akkor fog igazán működni, ha valamiféle igazolást talál a mondataidra. Az ilyen csajok nagyon meghálálják az ŐSZINTE odafigyelést, törődést. Nem a bókokat, hanem a gesztusokat.


Ilyen mondatokat bárkinek mondhatsz, de ha azt látja, hogy ő tényleg megkülönböztetett figyelmet kap, akkor kezdi maximum elhinni.

2014. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont. Az ilyeneknek arra van szüksége, hogy bizonyítsd neki, hogy fontos a számodra. Mondhatsz akármit, az nem sokat nyom a latban.


Szeretethiány, enyhe depresszió, ilyesmi.


Látogasd meg, keresd fel, ilyesmi. Akkor is, ha neked kényelmetlen, sokba kerül, macerás.

2014. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!