Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van szinte az összes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte az összes nő adatlapkán az társkereső oldalakon, hogy kritérium egy férfi felé ha csak rá akar nézni, hogy belvárosban lakjon, saját lakása legyen, diplomás legyen, autó is kell, étterembe járjon rendszeresen, minden nap sportoljon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 07:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj meg lehet 31 évesen elvált, gyereke van, érettségi stb. Egy halom ilyen nőt látok ilyen elvárásokkal. Azt már nem is mondom, hogy min 175 centis pasi kell, ha ő csak 162 centi, akkor is. Álljon már meg a menet.
2014. márc. 7. 07:29
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez ugyanolyan, mint az álláshirdetéseknél, hogy legyen 5 nyelvvizsga, 20 év tapasztalat. Ez csak az elvárás, de ha nem kap olyat, úgyis lejjebb adja. :)
2014. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt vettem észre, hogy a legrondább tepedelem nő is azt írja kritériumnak, hogy magas, jóképű, sportos
2014. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső egy más világ, olyan torz énképet állít be az embereknek önmagukról, hogy rettenet. Főleg a nők, akiket bombázzák a férfiak, nézzen az ki bárhogyan is, téves képet kapnak magukról, és ezért lesznek ezek a kitételek.

Aztán majd a való életben koppannak nem kicsit, mert elég hamar lapátra kerülnek...

2014. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőkön vannak még rosszabbak is ne aggódj, a valamire való nőknek szolidabb az adatlapjuk. Az ilyeneknek sosem lesz kapcsolatuk ha továbbra is így állnak hozzá. Túlértékelik magukat.
2014. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es látja nagyon jól.

A férfiak minden nőre ráírnak, lehazudják a csillagokat az égről, azt várják, h majd a nagy számok törvénye alapján akad.

A nők meg persze elhiszik, h ők a nagy dívák és a végére még a legutolsó szutyok is kritériumnak olyan paramétereket ad meg, h csak nézek:D

A való életben meg örülne egy fele olyan pasinak is.

Na ezek vannak még évek múlva is fent ezeken a szarokon.

2014. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nekem csak annyi az elvárásom h korombeli legyen (én vok 24, tehát a pasi legyen 24-28 között), legyen munkája (nekem is van melóm, nem a pénzre megyek, de ha van nekem is akkor a páromnak is), lakjon tőlem nem messzi (mondjuk max 15-20 km., mert nem hiszek a távkapcsolatokban, volt már 1 ilyen kapcsolatom, de soha többé távkapcsolatot), legyen érettségije vagy szakmája !!!! Elég az, nekem is az van!

Ne legyen gyereke

2014. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!