Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a netes...

Kinek mi a véleménye a netes társkeresőkről ill. az ott regisztrált tagokról?

Figyelt kérdés

Lehet ott egyáltalán normális középkorú nőt találni? Én úgy vettem észre, hogy ott csak az extrém ronda nők vannak, akik meg egy kicsit jobban néznek ki, azoknak meg olyan hatalmasak az elvárásaik, hogy szinte lehetetlen megfelelni. "magas, sportos, diplomás" általában ez az etalon, a keresett partnerre vonatkozó leírásban. Csak ez akkor röhej, mikor ezt egy 160cm magas és 160 kilós hölgy írja, hogy neki ez az elvárása. Meg a 2-3 gyerekkel rendelkező elvált nők hiszik, hogy majd annyira kapkodnak utánuk az úgynevezett álompasik. Mert elvárások, azok aztán vannak. Nem is akármilyenek.

Én amúgy nem keresek senkit, csak rengeteget hallottam ezekről a netes társkeresőkről, kíváncsiságból megnéztem mégis milyen, meg kik vannak ott fenn. Hát el voltam borzadva, legtöbb ott magát hirdető hölgy kinézete nem állt arányban az elvárásaival.

Pl. az egyiknek megnyitom a fotóját, szó szerint megijedtem tőle. A legutóbb mikor valami hozzá hasonló lényt láttam, rámtámadt és meg akart enni. A másiknak a fotóját, kétszer meg kellett néznem, hogy eldöntsem, ez most nő, vagy férfi. Az adatlap szerint nő volt, legalábbis annak volt álcázva.

Szóval a partnerre vonatkozó leírásokat nézve, én a 26 évemmel, 176 centi magasságommal, 78 kilómmal, átlagos testalkatommal, érettségi végzettséggel, alkalmazotti munkával, egyik kritériumnak sem feleltem meg.

Kinek mi a tapasztalata erről? Volt aki már találta meg a párját?



2012. aug. 12. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon rossz véleménnyel voltam a netes társkeresőkről, mert csak rossz tapasztalatom volt. sok sráccal találkoztam, de egyik sem volt normális...aztán amikor feladtam a reményt hogy értelmes emberrel összeakadjak ott, akkor megismertem az Igazit..:)

23N

2012. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Én 28 évesen tettem fel magam, és két hét alatt találtam meg a páromat. Igaz, elvált vagyok, és van egy kisgyerekem, akit a párom elfogadott, de ő is elvált, neki is van gyereke, szóval 1-1! :)) Én szerintem nem akartam irreális dolgokat, csinos lány vagyok, normál alkattal, normális munkával (könyvelő vagyok), rendezett élettel. De hát az életem úgy alakult, hogy a fiammal egyedül maradtam, hol ismerkedhettem volna? Ez az egy esélyem volt. Összesen 3 sráccal találkoztam, mindegyik intelligens, normális srác volt, az első kettő nem jött össze, egyikünk sem érezte azt az összhangot. A 3 férfi lett a befutó, és azóta együtt is élünk, minden tökéletes. Nem bántam meg, hogy regisztráltam.
2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Na, már megint egy síró, nőgyűlölő. Mikor szabadultatok ki a szerelem-szex témakörből?

6,5 éve van onnan párom.

2012. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Hát nekem elváltak a szüleim, apukám újra házasodott és a mostani feleségét ott ismerte meg azóta is tök jól meg vannak, csinos, nagyon intelligens asszony..
2012. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjem onnan van.

Én azon röhögtem, hogy mivel 155 cm vagyok, 180 cm volt maxnak megadva, de inkább 175. Erre jöttek a két méteres pasik méltatlankodni, hogy miért. Azért, mert nem egy gyomorhoz akarok beszélni, azért :)

Végül a férjemnek is az volt a szerencséje, hogy 170 cm, mert nálam ez (is) szempont volt.

2012. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Te sem lehetsz teljesen száz, ha 26 évesen középkorú nőt keresel. A saját korosztályodban kellene körülnézni, akkor nem csupa gyerekesbe futnál bele, ráadásul a fiatal lányok még szebbek is.
2012. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szereztem már netes társkeresőn negatív tapasztalatot, akivel elsőnek megismerkedtem mindenféle rossz tulajdonsággal megvolt áldva amivel csak lehetett, persze interneten keresztül egy nagyon jó fej, intelligens férfi képét mutatta. Ezek után én töröltem magam az oldalról.

Majd később ismét regisztráltam egy másik oldalra, ott megismertem egy férfit, ugyan úgy jó tulajdonságokkal rendelkezett mint az "elődje" majd találkoztunk, elkezdtünk járni egymással és bebizonyosodott róla, hogy ugyan olyan ember amilyennek elmondta magát. Majd később összeköltöztünk, és összeházasodtunk.

Ennek már 8 éve, van egy gyönyörű kislányunk, nekem pedig egy fantasztikus férjem.

Szóval egy rossz tapasztalat után nekem mégis bejött.

2012. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem igazán értem, hogy ilyen adottságokkal, amikkel te rendelkezel, miért hirdeted magadat? Ha kiállnál az utcasarokra, ragadnának rád a nők.

Tudod, akik ott hirdetnek, dolgoznak, gyereket nevelnek, és nincsen idejük bárokban tetszelegni, hogy elkeljenek. Igenis normális dolog a netes hirdetés. Akinek a képe nem tetszik nem hívod fel. Azt annyi.

2012. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 55 évesem (nem vagyok csontkollekció, de kövér sem és 169 cm magas) nagyon rossz tapasztalataim voltak a netes társkereséssel. Nős középkorú urak, akik kalandot kerestek (még perverz is volt közöttük), ápolatlan hajléktalan külsejűek (mint kiderült, lakás érdekelte őket igazán), lehetne sorolni az elrettentő példákat. Örökre abbahagytam, mégis jobb egyedül.
2012. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is középkorú vagyok, és szintén ""magas, sportos, diplomás" partnert keresek. Igaz, nem társkeresőn.

Hogy miért?

Mert magas vagyok, sportolok és diplomás vagyok.

Ennyi.

2012. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!