Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová hívjak el egy lányt randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová hívjak el egy lányt randira?

Figyelt kérdés
Nem moziba gondolnám. Csak beszélgetNék vele és jó lenne vmit szórakozni is :) pl:kori(mondjuk nem tudok XD), bowling. Ilyenekre gondolok
2014. márc. 10. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen korosztály?

Ha beszélgetni akarsz vele ne legyen túl zajos és minél kényelmesebben lehessen helyet foglalni!!! Ha esetleg mást is szeretnél Tőle akkor minél szeparáltabb legyen....mondjuk egy kávézó vagy cukrászda.

Ha aktívan akarjátok eltölteni az időt valami olyan sport vagy szórakozás amit közösen lehet csinálni....mondjuk tánc!!

2014. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biliárdozzatok egyet.
2014. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ismerd meg és utánna randizz
2014. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
menyjetek el fagyizni vagy valami ilyesmi
2014. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15-16éves korosztály
2014. márc. 10. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Cukrázda a legjobb szerintem :D

Bár én már inkább kocsmába szoktam vinni őket, de ez egy másik korosztály ;)

20/f

2014. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!