Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szokas tenni elso randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokas tenni elso randin?

Figyelt kérdés
Egy fiu elhivott randira, pizzazni megyunk majd es fogalmam sincs mit kene felvennem, vinnem, csinalnom, stb. Tudnatok segiteni? 15l

2014. márc. 12. 20:22
 1/8 anonim válasza:
Olyan legyél mint mindig nem kell első randin oda tenni magad
2014. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Közhelyes,de csak add magadat.

Öltözz ki csinosan,de ne ribisen,ne rakj ki mindent.

2014. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
PIZZÁT fog kelleni ENNI.
2014. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár engem 15 évesen még a kutya sem tűrt meg, hogy mellette sétáljak. :D De én felöltöztem csinosan. Egyszerre csak egy dolgot hangsúlyozva. (Értsd.: ha feszülős gatyát veszel fel, a melleidet ne dobd az arcába (bár nekem nagy melleim vannak, tehát eltakarni sem tudom))

Én sminkelni úgy sminkelek, mint mindig. (Szinte mindig van rajtam, nem azért mert csúnya vagyok.:D szimplán szeretek próbálkozni)

Amiket magammal szoktam vinni, az telefon a sminkem alapja, parfüm, pénz, rágó. Mondjuk az én táskám olyan, mintha végtelen lenne, sokszor még számológép is akad benne. :D

Beszélj, akármiről beszélhetsz, csak ne hallgasd őt bólogatva.

2014. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) Um... penzt kellene vinnem? Vagy nem? Vagy valami kis ajandek? (pl. csoki, bonbon, vagy valami egyeb?)
2014. márc. 12. 20:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Kozben valaszt kaptam....:D
2014. márc. 12. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
pénzt vigyél szerintem, de ajándék nem kell.
2014. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vigyél pénzt. A legtöbb fiú szereti meghívni a lányt, de lehet, hogy ő más, vagy nem feltétlenül teheti meg, hogy fizesse az egészet. Ajánld fel a végén, hogy fizeted a részed, ha pedig azt mondja hogy meghívna akkor fogadd el :) De ne vedd természetesnek, pláne ebben a korban(gondolom a srác nem főállásban dolgozó emberke).
2014. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!