Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 évesen hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen hányadik randin "szokás" csókolózni?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk, és már két délutánt teljesen együtt töltöttünk, de még nem volt csók. Nekem ez egy kicsit furcsa, mert nem ehhez vagyok szokva. Lett volna már rá lehetőség. Normális ez így, ha tényleg érdeklődik irántam?

20/L


2010. jan. 17. 01:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Lúzer a srác.
2010. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak nem biztos benne hogy te is akarod, és nem akarja ezzel elszúrni az alakuló kapcsolatot.

19F

2010. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

Elsőn illik csókolózni. Megszoktam, hogyha nem sikerül az elsőn, akkor megette a fene az egészet. Már csak azért is utasítsd vissza, mert ezt érdemli.


És nevesd ki! Hangosan nevesd ki és pletykálj róla, hogy visszahalja! Mondd a szemébe, hogy impotens sz@r és te az ilyenhez nem alacsonyodsz le! Mondd neki, hogy egy mocsadék és a gondolattól is felfordul a nyomrod, hogy hozzádér! Ezt érdemli...

2010. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó te agyilag nem vagy több 10 évesnél az tuti :D Szerintem akkor illik csókolózni amikor mindketten úgy érzik, én nem tenném sem első, sem második randin... És láss csodát mégis voltak komoly kapcsolataim, nem rohantak el kiröhögve...
2010. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan randim ahol az elsőn volt csók.

De volt olyan is ahol csak az ötödiknél. A második esetben a srác szégyenlős volt így nekem kellett ezt kezdeményezni.

Szóval ez teljesen normális. Lehet, hogy a fiúnak több idő kell, hogy lépjen ez ügyben.

2010. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem a lúzereket miért nem büntetitek meg? Minimum röhögjétek ki és alázzátok meg. Ez az ami jár nekik! Elpuhultak a csajok vagy mi történt?
2010. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Bocs de te tényleg hülye vagy! Én is csaj vagyok és vágnám is pofán ha az első randin nekem csókkal jönne! 01:18 vagyok. Te vagy itt az egyetlen lúzer!
2010. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.


Szerintem ironizál, és van benne igazság.

2010. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az ilyen kis félős "lúzerek" tök arik :)
2010. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Hát a legtöbben nem profitálnak a lúzerségükből van egy olyan tippem...
2010. jan. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!