Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk csak! Nálatok mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk csak! Nálatok mit jelent ha előszőr egy lányra azt mondjátok hogy elmegy, és felvesz titeket msnre és beszéltek is néha jókat? És azt mondja hogy normális vagy msn-en"? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
van egy fiu felvetem msn-re és jókat beszélgetünk.Megirtam neki hogy tökk norma msn-emn.Egyszer mikor megismertem azt mondta elmegyek neki.Ő is nekem.De msn-sn kívűl néha elég nórmális,és jól elszórakoztatott minket.Az elején becenevet adtunk egymásnak és te lány ő puli (a régi haja miatt mert kicsit hosszu volt és nem vállig).Azóta egyszer megkérdeztem hogy el e jönne hozzánk suli discóra.Azt mondta ha rá ér eljön,késöbb megkérdezte hogy hozhat e pár embert.De mire megmondtam volna a választ össze veztem vele,de kibékültem.Azóta nagyon jó msn-en ha kértem hogy még ne menjen nem mert el,és a huga az ő msn-jében hogy járnék e a Pulival.Ő meg csak annyit írt hogy a huga írta semmi szidás a hugára pedig általában ilyesmi témában megöli.Szívem szerint sokkal jobban megkedveltem pedig a haverjába voltam belezúgva.
2009. dec. 14. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
OFF: a helyesírás az jól megy látom.
2009. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Úristen. Az iskolában nem tanítanak helyesírást??? :O

Vegyél már néha a kezedbe egy helyesírási szótárt és korrepetáld magad nyelvtanból mert elég siralmas "egy lányhoz képest" szerintem... Kb. úgy ahogy vagy az egyészet nem nagyon értettem!

2009. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Na ezt már énis túlbonyolítottam xD

Kezdek leépülni :D:D

2009. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ezt most csak én nem értem vagy h*lye vagyok ?
2009. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a törvény bünteti ha egy pulival létesítesz szerelmi kapcsolatot,bár kitudja.(Egyébként meg helyesírás tanulást énis ajánlom)
2009. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha valaki megérti annak fizetek egy whisky colát, és magyarázza el nekem is, hogy mi a kérdés:)


21/L

2009. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Kérlek, már mondom is!

Van egy lány és egy fiú. Msn-en beszélgetnek, azon kívül elmennek egymásnak. A fiú másodállásba házőrző, és időnként megöli a hugát.A lány meghívta a fiút discóba, erre összevesztek, de azóta jóban vannak. Jobban jóban, mint a haverjával.

A lány azon van megdöbbenve, hogy a fiú normálisnak nevezi. Úgy tűnik, páran szintén megdöbbentünk ezen.

Nem szeretem a whiskeyt, jégbort kérek:D

2009. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocs...másodállásban. Kicsit engem is megzavart a rejtvényfejtés. Épülök lefele:D
2009. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hogy ez nekem nem esett le.. Igazad van, egyértelmű:) Úgy látom jövök neked jégborral:)
2009. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez ez eez XDD a napom fénypontja ez a fordítás XD nagyon köszi XD
2009. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!