Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel érjek hozzá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel érjek hozzá a sráchoz?

Figyelt kérdés
Ez lesz a 3. talink, de még nemigen értünk egymáshoz, csak mikor csipkelődött és meg"ütöttem" :D akkor megfogta a kezem egy picit, de ennyi, amúgy meg egymáshoz sem érünk, de megvan a kémia, a vonzalom :D Milyen ürüggyel fogjam meg a kezét, v érjek hozzá, öleljem meg és hasonlók? Valami olyasmi kéne, ami nem olyan átlátszó. Pl hogy "hideg a kezem, fogd meg!" Amúgy a mostani "randi" séta lesz és utána nálam filmezés.
2014. márc. 14. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Séta közben egyszerűen a tenyerébe csúsztatod a kezedet. Tovább már magától megy.
2014. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ürügy, hogy hozzáérj. :)


Például, ha beszéltek, egyszerűen csak érintsd meg a vállát, karját, kezét, de mintha tök természetes lenne. Ha görcsölsz közben akkor az fel fog tűnni neki. :D

2014. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ürügy, egyszerűen karolj bele, aztán kész.
2014. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a fiatalabb korosztályt képviselitek.....

Nem kell hozzá ürügy, csak amit csinálsz az természetesnek tűnjön és ne izgulj. Nagyon fontos, hogy figyeld meg milyen reakciót vállt ki a párodból a kezdeményezésed, mert ha kényelmetlenül érzi magát és visszahúzódik akkor még nincs itt az ideje ennek.....várjál még egy kicsit!!!

2014. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mr. Truth ***** válasza:

Háhá nálad filmeztek? :))) akkor indul az ufo járat. Várj illusztrálom:

8==Đ ({})

2014. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Búcsúzáskor simán kezet foghatsz vele, ha még nem értetek egymáshoz idáig.

A következőnél már meg is ölelheted, vagy adhatsz puszit.

2014. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer randiztam egy lánnyal, leültünk egy padra, beszélgettünk és elkezdett a körmével kopácsolni a padon, aztán idegesített már és megfogtam a kezét, aztán rá nem sokkal már csókolóztunk.
2014. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne te fogdmeg a kezét ;) énis elb*sztam azt a pilanatot :/ eléggé megbántam... megharagudot de az énválasztotam nagyon érzékeny ezért szeretem :) nálunk ugykezdödött az egész hogy:7.randin elvittem vacsizni este :D utána meg moziba voltunk nem mertem megfogni a kezét ezért megcsokoltam :) persze majd mentünk hozzá fél ora lakik onan :) beszélgetünk stb majdmegkérdezte hogy mértnem fogom mek a kezét??? nemtudtam rá válaszolni magam sem tudtam mért... majd másnap 2 kor taliztunk megfogtam a kezét megcsokoltam megszoritotam és megmondtam neki hogy nagyon szeretem :) ha aznap megfogom a kezét még este lehetet volna vmi is :)



de 1 kézfogáson ne akadj fent... ha télleg szeret akkor 1 szermegfogja a kezed ;) sok siekr szurkolok :)

2014. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!