Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok semmilyen indokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok semmilyen indokkal odamenni a sráchoz, aki tetszik. Ciki ha odamegyek és megmondom kerekperec, hogy bejön?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki!
2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

odamégy hozzá és megkérdezed tőle pl. pont ezt! :))))

2013. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen mond azt, tedd azt!

Vagány csajnak gondolnálak, hogy ez nem semmi.

És húha ráadásul ezt egy lány merte megtenni.

2013. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szeretem ha egy lány kimondja amit gondol, de nem ennyire.

te tetszel neki?

2013. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tudom, nézni szokott

de már nincs semmi olyan kapocs ami miatt odamehetnék hozzá

csak szoktam látni

ezért nincs indok

2013. máj. 13. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ciki! Nem az hogy a nő kezdeményez!Nem az. Hanem az,hogy azt hiszed, csak ürüggyel lehet odamenni.

Szerintem, én legalábbis azt tartom jónak ,ha a nő kezdeményez, de nem nyomulósan, de nem is a béna morzejeleket tolja félreérthetően.

Szeirntem előszőr csak köszönj rá mosolyogva. Ezt jó pár alkalommal. Utána meg menj oda hozzá, és kérdezd meg,hogy milyen napod volt, vagy valamit amit tusz,hogy csinál, érdeklődj kicsit felőle.

Látod,hogy benne van a beszélgetésben, érzed, hogy bír téged, akkor egyszer kérdezd meg ,hogy van e kedve elmenni veled valamit megnyalni. /fagyi is lehet :))/ Terészetesen te fizetsz. MEr lehet ,hogy nincs nála pénz. Ezt azért tedd hozzá! Ebből már azért érezni fogja egyértelműen, hogy ragaszkodsz hozzá.

Szerintem az ha direktbe megmondod hogy tetszik, az azért pofáraesés gyanús lehet. De a jel küldözgetésből meg általában semmi nem szokott lenni, mert az nagyon félreérthető , nem elég.

2013. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki a pasik szeretik ezt!
2013. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!