Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az utolsó, nem jóarcú, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utolsó, nem jóarcú, nem okos, csak nagydumás pasik is képesek szép nőket összeszedni, akkor átlagos kinézetű, rendes munkahellyel rendelkező, rendszerető férfiak egy elég nagy része miért nem képes egyetlen lányt sem?

Figyelt kérdés
Nem lehet mindent a kinézetre fogni, mert tényleg ezer meg ezer olyan pasi mászkál az utakon, akiket bottal sem kategória szerintem külsőre. Mégis valahogy értenek a nők ynelvén és a visszautasítást is harcba hívásnak fognak fel és annál inkább tapadnak az adott lányra, aki előbb vagy utóbb beadja a derekát (tudom, hogy itt sok lány ezt a nyomulást elítéli, de azt látom, hogy aki nyomul, az előbb vagy utóbb ha nem is minden lánynál, de célba fog érni, mert kitartó). Nem kell pénzesnek sem annyira lenni, kevés a gazdag srác, mégis soknak van párja. Hogyan kell érteni a nők nyelvén? Erre születni kell, vagy ha nem, akkor ideje könyvet (pl Pua)elővenni és megtanulni, hogyan kell csajozni? Tanulható? Nem sablonos lesz tőle az ember? Hogyan lehet magabiztosabb egy srác, ha kevés a kisugárzása és nem helyes? Sokat kell ismerkedni és az elutasítást sem kudarcként kell felfogni? Mert nekem elég havonta 2-3 (heti 1 próba buliban)elutasítás és 3-4 hónapig nem is próbálkozok senkinél. Az megint butaság, hogy csak olyan lánynál kell próbálkozni, aki jelet is ad. Mert nekem és sok-som ezer más átlagos pasinak sem adnak jelet, vagy pedig nagyon rosszul és félreérthetően adják azt. Tuti rosszul fogom fel. De hogy kell felfogni?
2014. márc. 14. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hivjad vacsorara indits ajandekkal. En pl erre bukom kajaltassanak moziztassanak vasaroljanka maris lesz csajod ezt szeretik a nok. Nem kell ehhez se szepseg se kulonosebb gazdagsag ez atlag pasiknak havi 300 at mondjuk ha keres belefer
2014. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Havi 300 at? Én rendes munkával, megfelelő (ne orvos vagy mérnök)diplomával kapok 172 őt kézhez vidéken, és ez annyira nem számít rossznak. De 300 at nem tudok felmutatni sajnos, de nem hiszem, hogy huszonéves, 30 as pasi ennyit keresne, szerintem jó ha minden 8. vagy 10. kap ennyit.
2014. márc. 14. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
na engem meg ikább pont ez ijesztene el..miez, hogy kajáltassanak,moziztassanak,vásároljanak? úristen...nemkell ehhez sok pénz csak egy rendes lányt nézz ki ne vlmi agyonmaszkírozott kurv*t és legyél vele kedves,lepd meg,udvarolj :)
2014. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valahogy én azt látom, hogy nem szeretik ezek a huszonéves nők, hogy udvaroljanak nekik. Valahogy a nagy részük dugni akar és kész (ezért akarnak rögtön bomba pasit, mert csak dugni akarnak és ha beleszeretnek, hátha az velük marad, aki meg nem vonzó annyira, az udvarolna stb, de az udvarlás meg nem kell nagyon, így ezek a pasik kihullanak a szitán), rögtön akar mindent. Nem jó ez így, mindennek megvan a maga ideje.
2014. márc. 14. 16:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg egyébként is ez a betegség valahogy nagyon felütötte magát, a mohóság. Mindenki mindent akar rövid időn belül és ha nem jön össze, akkor zsörtölődnek, hogy car a világ. Pedig lassú víz partot mos lenne az igazi. Hiába akarok én 1 millió ftért használt autót venni 2 hónap alatt, ha csak havi 100 at tudok félretenni és 1 évig kell várnom.
2014. márc. 14. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Csörheted csavarhatod a nőkre köteni kell ez a titok mar az elejen nem olcso janosnak mutatkozni sot az elejen kell belefeccölni a pénzt aztan ha beledzugott mar veled marad igy is ugy is szex meg lehetoleg keves legyen
2014. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és olyan lányt akarsz összeszedni aki csak dugni akar rögtön? ...diszkóba keresel gondolom akkor....nincs miről beszélni,ott rendes lányt nemtalálsz,vagy csak nagyon ritkán ;)
2014. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a nok a vagany bunko pasikat szeretik
2014. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Debi123 válasza:
Naa akkor mondok v.mit. Az én párom (21évesek vagyunk) kövér, nem a legszebb még is 5 éve vagyunk egyutt. Ő ilyen csibész gyerek, de mégis romantikus. Ért a nők nyelvén. És néha félre is kacsint de nem baj mert ő ilyen meg engem szeret, engem kényeztet rozsaszirmokkal. Egyedi pali. Néha nyálas, néha büszke,bőkehü pedig nem gazdag. Tehát kella a jo duma a romantika és ott bizonyitani. Jah és nem bemépzeltségből de én átlagon felüli kategoria vagyok és ő kellett. Maga az az egyszerüsége,csibészsége, kedvesége, gondoskodása felül mulhatatlan.
2014. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó...átlagon felülinek tartod magad, de a felülmúlhatatlan egy szó. Szerintem egy átlagosan szép, ápolt, de nem túl művelt lány vagy, aki amellett van, ahol a helye. Csakhogy ide járnak komoly gondokkal küszködő emberek, akik hosszú évek óta nem találnak párt, de sok esetben még egy "nem fizetős" alkalmi partnert sem. Pedig van diplomájuk, munkahelyük, elképzelésük, csak mondjuk "7-es alatt" nem kívánnak ismerkedni, így inkább félig letettek a nőkről és bíznak a szerencsében.
2015. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!