Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nagyon okos, vagy egy...

Egy nagyon okos, vagy egy átlagos intelligenciájú (de nem buta) lányt választanátok inkább?

Figyelt kérdés
(ha másban nem különböznének, persze ilyen nincs de na)
2014. febr. 14. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
átlagos intelligenciájú (de nem buta)
2014. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha semmiben nem különböznek, akkor miért ne választhatnám az okosabbat? Hiszen feltételezem, hogy ez nem járna semmi +hátránnyal.
2014. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nagyon okosat.
2014. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Átlagos. Én is egy alapvető inteligenciával rendelkezem amivel tudok beszélgetni több általános témában és azt is tudom miről van szó. Ebbe a tudomány pont nem esik bele én pedig nem szeretem, ha nem értem azt amit mondanak.
2014. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebből nagyon kevés derül ki az lány jellemét tekintve. Ha már mindenképpen választani kell akkor inkább átlagos legyen mint egy 150 feletti IQ-val rendelkező, hiszen én sem vagyok zseni.
2014. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az okosságnak és az intelligenciának semmi köze egymáshoz... De egyébként aki okos,az sokat tud,és aki sokat tud,az tudja,hogy milyen nehéz, kegyetlen és kemény az élet,vagyis boldogtalan a szíve legmélyén. És én nem szeretem a boldogtalan lányokat.
2014. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A 2-esnek igaza van, ha nincs hatranya, miert ne valasztanek egy okos lanyt, akivel olyan temakrol is tudok beszelgetni, amikrol az atlagossal nem.
2014. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt választanám, akivel jobban kijövök. Amúgy meg nem töltetek ki IQ tesztet a lányokkal. Egy hétköznapi ismerkedés során nincs nagy különbség egy átlagos, meg egy okos lány között.
2014. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyire okos a nagyon okos?
2014. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi különbség van köztük, akkor talán inkább az átlagosat. Nem tartom magam annyira okosnak, nem akarom magamat hülyének érezni az okos mellett.:)
2014. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!