Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja egy vagonnyi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja egy vagonnyi nő a társkereső oldalról elkérni egy pasi (enyém) facebook adatlapját, hogy ott beszélhessünk?

Figyelt kérdés
Ezt a ,,vagonnyit" úgy kell érteni, hogy 50 ből, amennyi visszaír. Vagyis 3-4. Ha két havonta 50 levelet küldök akkor évente ez kb 20 nőt jelent. Max ennyi hajlandó. De akkor is ebből a 20 ból 18 (ezért vagonnyi, mert a többség) is kéri a facebook adatlapomat. Azt tudni kell, hogy kevés a barátom, nagyon kevés, nem vagyok népszerű figura 30 évesen. Ezért is társkeresőzök. De már nem szívesen adom meg senkinek, mert utána eltűnnek hamar. Ha meg nem adom meg, azért tűnnek el. Ha meg azt mondom nincs faceem, múmiának néznek, őskövületnek. Mintha alap lenne. Legalább 6 nő már megjegyezte, hogy miért csak 1-2 like van mind a 20 képem meg a megosztásaim alatt. Meg ilyenkor kombinálnak, hogy antiszoc vagyok és tuti nem volt még nőm. Ezért már nem is adom meg nagyon a facebook elérhetőségemet, mert pórul járok mindig. Még mielőtt valaki tizenéves lánykákra gondolna, hogy velük csevegek, az tévedés. Érettebb 24-30 közöttiekkel. De dunsztig ugyanolyan, mint a 17-23 éves korosztály, legalábbis a társkeresön. Menő pasi kell, ha nem azt látják (ugye sajnos a like, az egy ,,erőfelmérő" dolog valamiért)akkor pár nap után már nem írnak és ellaposodik minden. Találkát nem akarnak már utána. Kezdem gyűlölni a nőket, vagyis a társkeresőkön lévőket. Élőben nem tudom milyenek, nem megyek oda egyikhez sem. 12 elutasítás elég volt élőben tavaly, nem kell több.
2014. márc. 15. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
vagonnyi nő ... ugyanezt teszik a pasik is ...
2014. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz, nem a pasikról kérdeztem.
2014. márc. 15. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert ott könnyebb a kommunikáció.

Legalábbis én ezt kaptam magyarázatnak, nőként.

2014. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne adj esélyt arra, hogy az adatlapod alapján ítéljenek meg, és kezdeményezz élőben. Nyomás a legközelebbi felnőtt tánciskola, vagy bármilyen kicsit oldottabb hely.
2014. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, ellenőrizni akarnak, hogy tényleg te vagy-e, meg egy csomó dolgot leszűrnek rólad. Amúgy meg lehet valakinek 1000 ismerőse is, ha úgyis csak max. pár emberrel tartja folyamatosan a kontaktust, a többiről meg azt se tudja, hogy kicsoda. És hát ha nem akarnak komolyabban szóba állni veled, akkor tök mindegy, mit csinálsz, úgyse lesz jó nekik. Ha csinálsz valamit, az se jó, ha az ellenkezőjét csinálod, az se jó. Egyébként sok a felszínes ember, meg aki nem akar időt és energiát fordítani az ismerkedésre, és hamar ítélkezik, lerázza a másikat. Aki meg csak a lájkok alapján ítélkezik, hát az eléggé szánalmas, legalábbis az én szememben.
2014. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Facebook a legegyszerűbb illetve népszerű elérhetőség azaz kedvezőbb beszélgetési forma. Ha tetszik, ha nem ez van. Hogy lelépnek azt lehet élőben is azt tenné. Ha vak randit szeretnél azt felejtsd el.
2014. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem társkeresőzöm, de én is elkérném a Facebook-ot, de nem ilyen idióta indíttatásból, hogy arról mérjem le, mennyire népszerű meg mittudomén. Az ilyen p.csákat hagyni kell a francba. Értelmes nő letojja magasról, ki mennyire menő. Hanem ha már nem személyesen ismerkedem, és van facebookja az emberünknek, én szeretek előtte egy kicsit leinformálódni. Abból azért sok minden kiderül, ki mit oszt meg - a facebookján a paranoidokat kivéve mindenki szabadabb és őszintébb, mint az ilyen bájmosolyos, mutatom a legjobb formámat-féle társkereső oldalon ismerkedős etapban.
2014. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem kérhetné, mivel elég szigorúak a biztonsági beállításam...
2014. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj facebook. Hát igen, ezek hülyék. De ne vedd a szívedre.


Vagy akkor meg hagyd a francba az online keresgélést, és kösd le magad mással, menj valami formura dumálni vagy akármi. De nem csak neten lehet ismerkedni.


Szerintem sokan pont azt gondolnák hogy jaaj hát neten könnyebb ott simán összeismerkednek még a "tök bénák" is. Na most szerintem pont nem. Ha pl munkahelyen/suliban se tud, akkor online ugyanúgy nem. Sőt, ez azoknak nyerő szerintem akinek amúgy is megy. Ha már amúgy flottul megy akkor mehetsz online is de nem fordítva..


Vagy akkor meg amit online elmondasz kezdő szövegnek azt ugyanúgy lehet élőben is megpróbálni. Aki már ennyit levelezett nőkkel, csak oda tud menni egy nőhöz, legalább egy próbára.


Jó persze kivétel amúgy lehet, meg franc tudja lehet holnap összetalálkozol az oldalon a lelki társaddal, csaaak mondom tök felesleges ezt így szívre venni. Ja mondjuk nem is tudom ilyet írtál el így hirtelen, de úgy látom végül is a kérdés lényege nem ez volt.


De azért ja, feleslegesen aggódsz, főleg ne online akárkik miatt. Persze ettől még lehet gáz akár hogy kevés a likeod de ne ez alapján döntsd el. Meg sok hülye kiírja ide a kérdéseit [nem erről beszélek] de nem tom, én ha nem válaszolnak hagyom azt ennyi, magamtól is rájövök. Azt max nem megyek többet az oldalra. Hát istenem, nem áll meg a világ.


Igazából a badoora is pl beregeltem, azt ennyi. Egy két csaj elvileg küldött nekem üzenetet, online voltam, hogy dumálni akar, azt nem kezdtem vele semmit. Nézegettem egy két adatlapot, vettem a fáradságot hogy feltegyek egy-két fotót azt ennyi. Nem leszek szívbajos egy hülye oldal miatt. Inkább akkor már a való világ,, még ha tök egyedül is, de gondolom neked is van 1-2 barátod akkor.


Ami azt illeti lehet most le is törlöm a badooról magam, már régebben úgyis gondoltam rá, csak lusta voltam.

2014. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!