Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan bőven húsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan bőven húsz feletti srác, aki már régen nem volt nővel, vagy soha? Kikosarazták, bármit tett és azért egyszer-egyszer a fájdalomtól könnybe lábad a szeme, hogy nagybetűs férfiként megbukott az életben (egyelőre)? Vagy csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 22:48
1 2
 1/12 Dirty111 ***** válasza:
62%
Csak te, sajnáljuk ez van.
2014. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Osztom az első vélemyényét és kiegésziteném annyival hogy: Pancser!
2014. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
evvel nem vagy egyedül több embert ismerek akinek hasonló a gondja mint neked aki meg le pancser-ezi a másikat csak amiatt mert még nemvolt nővel az egy BAROM!
2014. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Az lehet, de én bejutok a szoknyák alá és nem azért mert 20 évesen egy mondatban leirtam a könnyes szemek és a nagybetüs férfi kifejezéseket.

Aki ilyeneket ir le 20 évesen az egy pancser, ez van. Nem árt ha valaki elmondja neki, ezzel többet segitek, mint te aki simized a buksiját, egy 20 éves már ne legyen gyerek, föképp akkor ne ha a nagybetüs férfiszerepre vágyik.

2014. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

már rég voltam, nem is baj. valószínűleg nem ugyanazt értjük a rég alatt


30+

2014. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség! Mindenki az amit gondol magàról!!! Én kb 19 éves koromig senkinek se kellettem! Dagadt voltam és szerencsétlen hülye! Akikbe halàlossan szerelmes voltam mind elhajtottak hogy à te nem! Sajnàltattam magam, és àlmodoztam! Most 30 vagyok fordult a kocka lett pénzem szép autóm nagy hàzam és csalàdom akik imàdnak! És mi lett belőlem ugyanolyan szemétlàda akik miatt régen szarul éreztem magam , hogy öértük van oda akibe szerelmes voltam! Most épp a lelkiismeret beszél belőlem mert hazafelé megyek a kis csalàdomhoz egy fiatal lànytól aki szerelmes belém és elhisz mindent! Sajnos ilyenből sok van! Van szép bmw tömött pénztàrca és azt hiszem minden ok és boldog vagyok! De hazamenni és belenézni valaki szemébe aki szeret és belehazudni kemény dolog! Szüz csajnak tenni a szépet bolonditani majd szex utàn dobni és nézni ahogy sír szintén kemény! Miért csinàlom nem tudom szemét vagyok és ilyenkor inkàbb lennék ujra az a szerencsétlen aki régen voltam mert talàn nem is voltam szerencsétlen csak nem vettem észre!
2014. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előzőt adom, én ugyanezt csinálom... ugyanebből az okokból, azért lettem ilyen, mert ilyenné kellett váljak. egy nyomorult lúzerből egy igazi szar emberré változtam, veszélyes fegyvert adtak a kezembe. és ki tehet róla? egy lány, aki szénné alázott, pedig mindent megtettem volna érte.

ja és kérdező, azt hiszem te is meg fogsz változni és az leszel mint mi, és tinicsajokat kefélsz, mert senkit nem fogsz tudni úgy szeretni, mint egyvalakit, nem lesz ami meggátoljon ebben. egy szörnyeteget csinált belőlem életem legnagyobb csalódása. és még mindig szeretem...27F

2014. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Fegyver, szörnyeteg, csalódás, szerelem... most meg egy 27 éves palitól.. hát b+, egyre jobb lesz ez a topic.
2014. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
30 évesen nagy ház és bmw? Ezt gondolom nem tisztességes úton sikerült összeszedni, mert 100 ból jó ha egy-két 30 évesnek jön ez így össze tisztességes úton. Legalábbis olyanra gondolok, aki pl 24-25 évesen kezdett el dolgozni egyetem után. Ha már előtte és nagyon feketén tolta és a szülőknek is kolbászból van a kerítés, akkor persze akár lehetséges ez.
2014. márc. 18. 06:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekesek vagytok (vagy épp furák)
2014. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!