Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Áthívott bulizni. Hogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívott bulizni. Hogy viselkedjek a haverjaival? És hogy biztosítsam be magam?

Figyelt kérdés

Még csak párszor találkoztam a sráccal, de régóta beszélünk már facen. Áthívott egy haverjához iszogatni hétvégére, "csak páran leszünk, de legalább több pia jut" címszóval. Kicsit (nagyon) félek. Egyrészt, mert nem ismerem a haverjait, csak látásból (néha vonaton látom őket), és félek, hogy magamba zárkózom, mert elég visszahúzódó fajta vagyok, nehezen nyílok meg új emberek társaságában. Másrészt pedig azért, mert nem tudnék hazajönni, éjjel már nincs buszom haza. Gondolom felajánlaná a srác, hogy aludjak nála (mert ő ott lakik pár háznyira a haverjától), de nem ismerem még annyira, szóval nem tudom, hogy reagál a piára és hogy mennyire akar berúgni. :D Szeretnék menni, de ezek a dolgok eléggé idegesítenek. Mit gondoltok, átmenjek? Vagy hogy fixálhatnám le, hogy nem lesz semmi probléma, vagy hogy biztosítsam be magam kicsit? :D Illetve hogy viselkedjek a haverjaival? Állítólag olyanok, akik beszólogatnak és röhögnek a beszólásokon, én sem lennék kímélve...akkor szóljak be én is nekik, vagy csak nevessek velük?

20/L


2014. márc. 20. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Velük is légy önmagad, akkor nyerhetsz a legtöbbet.
2014. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:

Mondd el a srácnak, hogy mitől tartasz, de szívesen mennél. Ha megígéri, hogy vigyáz rád, remélhetőleg be is tartja. Készülj azért fel vulgáris megjegyzések frappáns lecsapására :) És ezt is beszéljétek meg előre hogy nála alszol-e, jobban fogod érezni magad ha tudod.

24/F

2014. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy a haverjaival mintha már ezer éve ismernéd őket, vagy legalábbis annyi ideje mint azt aki elhívott. Nyilván nem fognak szétszívatni, ha az egyik haverjuk hívott meg. Legyél nyitott és ha nem rajtad röhögnek és nem is ellenkezik nagyon az elviddel (:DD)a poén tárgya akkor nevess, ez imponálni fog nekik, jófejnek fognak tartani és akkor már nem lesz mitől félned. Ha lesznek ott más lányok, próbálj inkább velük beszélgetni, mint a haverjaival. De elsősorban azzal foglalkozz, aki meghívott. Ugyanakkor ne parázd túl, ha érződik, hogy félsz, akkor könnyű célpont leszel. Ne is viseld el de ne is szólj be alpári módon, szarkazmussal csapd le valahogy ha élcelődnek. és ne félj ez egy buli, mindenki inni fog, gondolom te is, akkor meg feloldódnak a gátlásaid és könnyebben összeismerkedhetsz majd velük.

ne idd magad seggrészegre hogy ne tudj mozdulni vagy hogy rád lehessen mozdulni, elmész ameddig elmész a seáccal, rajtad áll, de nyugodtan ott alhatsz. ha a srác bepróbálkozik mondd neki hogy mi a helyzet hogy nem akarod stb és kész

2014. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!