Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek legközelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek legközelebb hasonló szituációban hogyan viselkedjek? Lányok fiúk!

Figyelt kérdés

Múlthéten volt egy randim. Szóba került a lány exe (ő hozta fel a témát) és sírva fakadt. Szerintem ez egy elég egyértelmű jel, hogy még érzelmeket vált ki belőle az exe, tehát már itt sejtettem, hogy a randinak annyi.


De azért még beszélgettem vele, sétálgattunk, majd visszakísértem a buszállomásra.

Másnap írtam neki sms-t, hogy lenne kedve-e még találkozni, azóta se kép se hang.


Rengetegen mondták már az ismerőseim közül, hogy udvarias és "lovagias" vagyok. Viszont én eddig mindig csak megszívtam a lovagiasságot... legjobb esetben is csak "legyünk barátok" téma jött elő. Azt meg mondanom sem kell, hogy a barátságból semelyik alkalommal nem lett párkapcsolat, hanem arról szólt, hogy az én vállamon sírták ki a pasiügyeiket.


A legutóbbi randi egy mérföldkő volt bennem. Ha legközelebb hasonló eset fordul elő, és látom randi közben, hogy a lánynak nem jövök be vagy nem tudja megbecsülni, hogy emberségesen bánok vele, akkor elköszönök tőle és otthagyom. Ha valahová beültünk akkor az asztalra rakom a saját italom árát és úgy megyek el.


Vélemények?


(azt hiába mondjátok, hogy legyek "rosszfiú", nem tudok az lenni, nem olyan a természetem, de valahogy cselekednem kell, hogy átgázoljanak rajtam a jóságomat kihasználva - és ezt nem csak erre, hanem más esetekre is vonatkoztatom)


25F


2014. febr. 23. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem tlejes mértékben érthető, és elfogadható, amit akarsz, és ahogy érzel.


Szeritnem ha hasonló lesz, tehát leültök, de láthatóan nem is akar tőled smemit, akkor udvariasan tereld úgy az egészet, hogy rövid időn belül - fél-egy óra - legyen vége, és egyszerűen mondd meg nei, hogy "Szeritnem nem ugyan azt keressük mindketten, és mást vártunk ettő latalálkozótól, váljunk el barátságban.". Vagy hasonló elbűcsűzás - nme hsizem, hogy szükséged vna példára, cska íg ykönnyebb "véleményezni" :) -, és elváltok, nincs felesleges körözés, időhúzás, és nem te leszel a lelki szemetesláda, főleg, hogy nem is akarsz az lenni.

2014. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem már ennyire udvariaskodni. Ha látom rajta, hogy nem egymást keressük egyszerűen csak megmondom neki, hogy "bocsi, de mennem kell. szia"
2014. febr. 23. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
AZért szerintem ennyire drasztikusan, bántóan nem kell raegálni. Hsizen szeirntem te is csak néznél ki, ha vlaaki hirtelen ezt mondanű, és már futna is. Ha elment veled, és mést vártatok, amikor kiderül ez, elgalább tényleg annyival tiszteld meg, hogy nem így mész el, hanem kicsit finomabban. Nehogy az legyen, hogy a sok hmm kissé aljas csalódás után esetleg oylat bánts meg, aki nem érdemelné meg.
2014. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval úgy gondolod, hogy mivel én vagyok a férfi velem bármit meg lehet csinálni és udvariasan el kell viselnem?
2014. febr. 23. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én is hasonló típus vagyok ha nem pont ilyen. (19/F) Én azt tudom neked tanácsolni aminek nagyon örültem amikor nekem mondták, hogy nem rosszfiúnak kell lenni meg bunkózni, hanem néha kicsit odaszúrni valamivel amitől kisebb lesz az önbizalma. Egyébként jó az udvariasság meg kedvesség de ezzel lehet kompenzálni szerintem. A másik pedig, hogy én nem tudom hogy viselkedtem volna éles helyzetben ha elkezd sírni a csaj az exe miatt. (lehet hogy azt hiszem annál könnyebb lesz lefeküdni vele mert érzelmileg sebezhető :D ) De lehet hogy épp olyan paszban vagyok és a jobb döntést választom vagyis egyszerűen elmegyek a francba ki kíváncsi erre.
2014. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szóval úgy gondolod, hogy mivel én vagyok a férfi velem bármit meg lehet csinálni és udvariasan el kell viselnem?"


Nem. mint írtam, gondolj bele, hogy te mit szólnál, ha xy féle képpen viselkednének veled. Ez az amilyen az adjon isten, olya nafogadjs isten elven megy egy kcisit. Azt mondtam, hogy ne legyél túl durva szerintem, mert lehet, hogy oylat bántassz meg - akarva, akaratlanul -, akiről kiderül, hogy nagyon nem ezt érdemelte volna., esetleg ne adj' isten félreértessz valamit az eddigiek rossz tükrében. Ezért mondtam ,hogy ha hasolnó helyzet áll elő, akkor szerintem nem a gyors lepattintás, hanem egy rövidebb, finomabb "leszerelés" lenne helyesebb.

2014. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!