Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn rengeteg lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn rengeteg lány miért tud élni egyik kedvenc szenvedélyének, a ködösítésnek, hazudozásnak, áltatásnak?

Figyelt kérdés
Legalább 50 lánnyal beszélgettem ott az elmúlt években, jó ha 2 vel volt randi, a többi nem vette komolyan ezeket az oldalakat és csak szórakozni járt oda. Nem egyszer (vagy 30) volt olyan, hogy eleinte tök jól elbeszélgettünk, aztán már elhallgatott. Mondom ez vagy 30 eset. Írtam nekik, hogy mi a baj. Mondták semmi, csak sok a dolguk. Mondom, akkor majd holnap beszélünk. De megint csak hiába írtam, 2-3 napig válasz sem jött. Mondom, ez kb 25-30 lánynál volt. Aztán írtam, hogy nem értem mi a gond, ha velem van a baj, vagy bármivel, azt mondják el és vagy beszélünk még, vagy ha bajuk van velem, akkor már nem írok nekik. Aztán volt több, hogy visszaírt, hogy nincs velem baj, csak sok a dolguk (mégis felnéztek egy nap többször is az oldalra a dolgaik közepette, mégis egy szót sem írtak hm). Aztán megint semmi. Megint írtam, hogy hagyjuk a dolgot? Aztán ment a ködösítés tovább, hogy jajj most ez most az van. Meg most megyek ide-meg oda sétálni stb és napokig nem leszek fent (aztán mégis fellépett, mégsem írt). Így tovább, és így tovább. Mintha holdkóros lenne mind. Értelmesek elbeszélgettünk napokig, néha hetekig, aztán mintha nem is léteztem volna sohasem (nem mondtam neki soha rosszat, szépen fogalmazok, intelligensen írok, nem vagyok goromba)már nem írtak, vagy ha igen, akkor is nagy unszolásra, de a ködösítés ment ezerrel és a hazudozás is (pedig neten igencsak lehetne igazat mondani, mert nem megyek el hozzá és adok neki két fülest, hogy miért ilyen álnok nő). De ott sem volt képes szinte egy sem az igazmondásra, mintha ez a vérükben lenne.
2014. márc. 20. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. egy ilyen üzenetnek jobban örülnél?


"Szia Béla! Nem vagy az esetem, de gondoltam adok egy esélyt, de kiderült, hogy unalmas/buta/beképzelt is vagy."


Őszinte. De valamiért, ha egy nő igazat mond, akkor is el lesz hordva mindennek, szóval az ő szempontjukból mindegy, hogy miért lesznek "gonosz r*bancok".

2014. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ismersz, soha nem hordtam még le senkit, ha az igazat mondta nekem szemembe a neten vagy élőben. Az meg nem igaz, hogy nem vagyok az esetük, mert van több képcsere is. Aztán kérdés, hogy azért nem írsz, mert nem jövök be? Aztán írnak, hogy ha nem jönnék be külsőre, akkor nem is írtak volna eddig sem egy szót sem. Szóval nem ez a gond. Mégsem írnak, de azt már mind elhallgatja, miért nem ír.
2014. márc. 20. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a probléma veled, hogy túl sokat foglalkozol olyanokkal akik nem foglalkoznak veled...


Miért érdekel miért nem írnak vissza? Ki nem szarja le? De most komolyan....mit foglalkozol velük? Foglalkozz azokkal akik nem tűnnek el idővel.


Tudom miről beszélek mert én is társkeresőztem. (Ott ismertem meg a férjemet). És elhiheted hogy nem 2 percbe telt. (Hat hónapba).


Nálam is előtte voltak páran akik idővel eltűntek, pedig látszatra jól eldumáltunk. Egyszerűen nem foglalkoztam velük és kész....


Ennyi.


Amúgy meg 2-3 hétnél tovább ne húzd a találkákat. Ha kifogást keres rá, akkor lépj tovább. Ne foglalkozz vele mert az is gyanús. pl a férjemmel mi 18 nap után találkoztunk. Ez pont jó /elég idő volt ahhoz hogy kiderüljön érdemes e randira menni. Mármint eléggé megismertük egymást ahhoz, hogy tudjuk: személyesen is érdekel a másik. De felesleges tovább húzni.

2014. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!