Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság, ha a lány első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, ha a lány első randin a kedvenc kávézójába akar menni, ahol az italok elég drágák, de a fiú fizet? Ilyenkor fizesse a lány a részét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen , a lány fizesse ki a saját részét ,vagy esetleg a következő randin fizessen a nő . Ha nem lesz semmi a dologból akkor nem lehet felhánytorgatni ,hogy költött a lányra és semmi .
2012. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , szóval nem úgy értettem ,hogy "igen" bunkó , hanem a második kérdésre mondtam az igent,tehát hogy fizessen .
2012. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van annyi pénze a F-nak, akkor fizessen. Ha nincs, mondja meg ezt a L-nak. Ha csak smucigságbol nem akar fizetni, mondjon le a L-rol.
2012. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a fiúnak túl drága a lány kedvenc kávézója, akkor az már eleve probléma (más igények, életstílus, életszínvonal), és ezek bizony később kiütközhetnek egy párkapcsolatban. Ettől függetlenül szerintem a lány első randin mindenképpen ajánlja fel, hogy fizeti a részét... max. a fiú nem fogadja el.

Hozzá kell tennem, ha vonzódom egy pasihoz, akkor teljesen mindegy, hová visz... egyszer egy férfi fél órán át szabadkozott, csak "csak" a mekibe visz kajálni, ennek ellenére három órán át ücsörögtünk egy üdítő mellett, annyira élveztem a társaságát. ;)

2012. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 glock21 ***** válasza:
Hülyeség! Ha jóval szegényebb a pasi mint a csaj, de megkapja a csaj amire szüksége van a pasitól akkor nem ütközik ki semmi. Pl ha jól nyal a pasi! Minden nőnek az a baja hogy nem nyalják ki őket rendesen, és a dugás is elég sablonos általában. Úgyhogy itt dől el minden. Ha ezek a dolgok jól működnek akkor kisimulnak ezek a kreált különbségek.
2013. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy a pasinak nincs pénze, akkor én nem kérem, hogy olyan helyre vigyen. Csak neki okoznék kellemetlen perceket.
2013. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy férfinek illik meghívnia a nőt, gondolom azért nem 5000 Ft egy kávé. Engem mindig meghívtak az első randin, 1 kivételével, az felejtős is volt emiatt, 1. mert neveletlenség nem tudni az etikettet 2. vajon akkor ha komolyra fordul a kapcsolat, akkor is ilyen fukar?
2014. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ebben az esetben illik a lánynak fizetnie, mert alapesetben sztem nem illik azt mondani, ha meghívnak, hogy ide meg ide akarok menni, ha meg megkérdezik, nem illik drága helyet mondani.
2016. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!