Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfelelő az alkalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő az alkalom?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a 4. randim a sráccal, ki tetszik! Moziba fogunk menni! Én már szeretném, ha megcsókolna, de elég visszahúzódó srác és lehet, hogy emiatt egy jel kéne neki szerintem! Szerintetek gáz, ha mozinézés közben ráhajtom a fejem a vállára? Az nem jelent kezdeményezést?
2014. márc. 22. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen az
2014. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akár te is kezdeményezhetsz, nincs megtiltva.
2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam a barátnőm úgy vezetett rá, hogy ráült a combomra a padon, majd elkezdett piszepiszézni az orrával.. a gáz csak az volt, hogy érezte azt is hogy áll a farkam, bár ez csak hónapok után derült ki.. :D
2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

megfelelő

ennyi még nem jelent felhívást egy csókra.

2014. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire töketlen a mai társadalom????? 4. randi, és egy csók se csattan el? Komolyan, a nőnek kell kezdeményezni??

Ez egy vicc!!! Hagyd ott a francba ezt a majmot...

2014. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1,5 óra alatt le szoktam zavarni a csók dolgot, csak az a baj, hogy azokból eddig sosem lett semmi, úgyhogy gondolkodok, hogy ezentúl első randin nem fogok :) Csak ugye nem akarom, hogy töketlennek tűnjek, így viszont sokszor idő előtti a dolog...vagy csak szimplán nem az igazi volt egyik sem, és ezért nem lett semmi belőle
2014. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Moziba félre érthető, de mond azt neki hogy unalmas volt a film ezért elaludtál rajta, mivel nem volt párnád és eléggé fája fejed ha párna nélkül alszol ezért őt használtad arra.
2014. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy van csók vagy nincs, semmit se befolyásol, ha eddig zátonyra futottál, ott a csajok jellemével volt a gond. De nem magyarázza nekem senki, hogy 3-4. randin esedékes, mer berosálok! Nekem volt, hogy 20 perc után volt, és képzeld, 3 évig tartott a dolog!
2014. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, erről eszembejutott egy sztori. Első barátnőmmel 4. randinál jártunk és detto nemvolt csók és ugyanúgy moziba mentünk. Erre a kólás dobozomra ez volt ráírva: ha 1. randi után nincs csók, akkor a fiú úriember. 2. után: szerény 3. után: félénk 4. után: meleg... Na ekkor volt az a pont, hogy eldobtam a félénkségem a p*icsába, és megcsókoltam.:DD Abba se hagytam 1-2 percig. Eléggé meglepődött, de utána már nem igazán a filmre figyeltünk.:D
2014. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"...de mond azt neki hogy unalmas volt a film ezért elaludtál rajta, mivel nem volt párnád és eléggé fája fejed ha párna nélkül alszol ezért őt használtad arra." -> ennél szánalmasabb szöveget nem sűrűn hallottam, már elnézést! Ja, gáz ha a csaj kezdeményez egy megszeppent srácnál? Hát ízlések és pofonok, ha valakinek ez jön be, hát agyaljon csak rajta, és mesébe illő sztorival próbáljon közelebb kerülni, de az élet nem ilyen.
2014. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!