Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A gólyatábor megfelelő alkalom...

A gólyatábor megfelelő alkalom szerintetek az ismerkedésre? Ha ti voltatok, nektek sikerült ismerkednetek, kezdeti barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek gólyatáborba.Már nagyon várom.Kirándulni megyünk de azon belül nem tudom mi lesz. Kőrubelul három napos lesz. 15/L
2013. aug. 26. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze menny el mindenképpen :D
2013. aug. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a gólyatábor az a csapatépítő tréning sulis megfelelője, kötelező ismerkedni, ezért van
2013. aug. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el, nálunk ott alakult ki a legtöbb barátság.

Próbálj minél több emberrel beszélgetni, és a szimpatikus emberek csoportjához csapódni! :)

2013. aug. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem rég jöttem el, nagyon jó volt! Nem vagyok nagy társasági lény, de nagyon megérte. Ráadásul megismertem egy idősebb lányt, akit nagyon megszerettem :) 15/F
2013. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emberek ***** válasza:

persze hogy jó hely/alkalom az ismerkedésre, hiszen azért van.

nekem kicsit többet sikerült kihoznom a gólyatáborból mint barátság. persze az is lett bőven. de én a gólyatáborban ismertem meg a volt barátnőmet.

2013. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok most akkor megnyugodtam :)
2013. aug. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!