Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek hogyan történt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan történt az első csalódása?

Figyelt kérdés
Nyugodtan részletezzetek, írjátok le a véleményeteket, tapasztalatotokat, a tanulságot stb.
2014. márc. 23. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
már nem is emlékszem az elsőre a sok közül,de még csak 17 vagyok... volt közte karácsonyi kidobás,egy pár viszonzatlan szerelem,húzták az agyamat tehát eléggé kifacsartak lelkileg pedig még elég fiatal vagyok...
2014. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őm az első csalódásom, mikor az exem azt mondta hogy a munka fontosabb mint én. Ezután elöttem (szó szerint) jött össze az akkori legjobb barátnőmmel.

20l

2014. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon, nagyon akartam már azt a Barbie babát. Az volt életem álma. 7 éves voltam, és láttam a Tesco polcán. Hisztiztem, könyörögtem, de anyut semmi sem hatotta meg. Azt mondta, majd két hét múlva megvesszük. De a szép, szőke babaaddigra elfogyott...:(

Életemben nem sírtam annyit! Akkor megfogadtam, többé egy babára se nézek, kisautókkal fogok játszani, mint a kisfiúk(7-14éves korig-_-").

A tanulság az, hogy semmi kétértelmű kérdést ne írj ki kedves Kérdező!

2014. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

úgy, hogy hittem..

hittem hogy ő tökéletes, és más mint a többi. Aztán persze bizonyította hogy nem így van. És most egy semmit nem adó kapcsolatban élek

2014. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindig azt hiszem, hogy a fehér tollak azért vannak rajta mert egy földre szállt angyal, mikor kicsit megismerem kiderül hogy nem angyal de talán hattyú lehet, aztán mikor jobban akkor meg az hogy fehér, meg tollas de sem nem angyal se nem hattyú csak egy buta liba.
2014. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az eleje szép volt, Dodger.

Ben Afflecknek is volt egyszer szárnya, de minek.


nekem az volt az első, hogy mikor megtörtént az első, a srác elérhetetlenné vált. felkerestem, és nem nyitott ajtót.

2014. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy éve... volt egy srác, aki hónapokig hülyített, elhitette velem, hogy szeret, stb. de mikor le akart velem feküdni 3 hónap után, és én azt mondtam, még ne, akkor kidobott. aztán jött 1 viszonzatlan szerelem, és most egy hónapja egy srác, akit én szintén nagyon megszerettem, ő meg egy házibuliban közölte a barátaimmal, hogy ma megoldja, hogy ne legyen több szűz a házban. Persze nem feküdtem le vele, de iszonyatosan nagy csalódás volt. A tanulság? Ne faragj bálványt abból, aki tetszik/szeretsz, mert lehet, hogy kis idő múlva rájössz, hogy nem az, akinek te látod. Így hát soha nem volt még normális kapcsolatom, holott mindenki a környezetemben már boldog kapcsolatban él. Nem is az fáj, hanem, hogy Ő ezt tette velem, ki akart használni, amíg én azt hittem, hogy Ő más. Az a gond, hogy most úgy érzem soha többé nem tudok megbízni senkiben sem. De hát tévedni emberi dolog, és egyszer majd eljön az én időm is :). 17/L
2014. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!