Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin "viccből" folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin "viccből" folyton sértegetett a srác. Otthagytam, most meg én vagyok a hibás? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mikor még csak ismerkedtem a sráccal, teljesen normális volt, tetszett a humora, az életszemlélete, a tervei, stb, szóval mikor randira hívott, örömmel mondtam igent.

Eljött a randi, kedves volt, aztán útban az étterem felé elkezdett rajtam viccelődni. Eleinte vele nevettem, de szép lassan átment személyes sértegetésbe. Hiába mondtam neki, hogy ez nekem fáj, folytatta. Gúnyt űzött a múltbéli nehézségeimből, egy betegségemből, a családomból, magasságomból, és még sorolhatnám.

Mikor az étterembe értünk, jóformán le se ültem, mikor beszúrta azt a poént, hogy nem hiszi el rólam, hogy csak egy kapcsolatom volt, szerinte soknak megadtam már magam a semmiért. Megköszöntem neki a "kedvességét", és otthagytam.

Azóta folyton keres, hogy nem lehetek ilyen érzékeny, túlreagálom, sőt, még én kérjek bocsánatot, mert otthagytam.

Nektek mi a véleményetek, én vagyok a hibás? 19/l



2014. márc. 18. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a hibás, hanem egy csíra tahóval hozott össze a sors
2014. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, hanem az a bunkó f*ssz!
2014. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 liza6789 ***** válasza:
8%
ez 1 bunko. ne foglalkozz vele. de lehet hogy csak tényleg hülyéskedett veled és nem vette észre hogy ilyen veled.
2014. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
összefújja a szél a szemetet...
2014. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jókora gyökérrel akadtál össze.
2014. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És az ilyeneknek randi is jut...pff

Ez egy bunkó.!.fej. Felejtsd el.

2014. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Örüljön inkább, hogy nem kevertél le neki egy pofont.
2014. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora parasztot.

Buszke vagyok rad, hogy azonnal otthagytad. Kepzelheted mi lett volna ebbol kesobb...

2014. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy otthagytad, ez egy paraszt. Tiltsd le mindenhonnan, ne is foglalkozz többet vele.
2014. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!