Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyáék miatt nem jöhetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~Enii~ kérdése:

Anyáék miatt nem jöhetünk össze mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Az a baj hogy van köztünk 3 év korkülönbség és ezért anyáék megölnék őt és nem fogadnának el minket. Mit tegyünk?

2014. márc. 23. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon és végzetesen szeretitek egymást... akkor várjatok, mert ezen az idő sem fog ki! Pár év és az a 3 év semmi lesz! Viszont így kiderül, hogy valóban szerelem, vagy csak egy tini lángolás.
2014. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

-nák/-nék... nem is tudsz biztosat, de Te már "Rómeó és Júliá"-sdit játszanál?

Egyébként Te ismered jobban édesanyádat. Ami tuti: bemutatod neki. Azt azért csak nem tilthatják meg, hogy barátkozz, és felhozz egy barátot, nem? Onnantól kezde már a barátodnak kell bizonyítania.

2014. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

3 év nem sok egyáltalán. Kivéve ha túl fiatal vagy. A szülők sosem akarnak rosszat, akkor sem, ha ezt nem fogja fel az ember időben. Ha nem akartok titkolózni, le kell ülni négyesben megbeszélni. Ha szépen el tudjátok mondani hogy az engedélyük nélkül is találkoztok, szeretitek egymást, nem csináltok olyat (mindent amit hallani akarnak) akkor lehet hogy belemennek. :)

Más ötletem nincs, vagy ez, vagy marad a sunnyogás. De úgyis rájönnek, ha figyelnek Rád egy kicsit.

2014. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi köze ehez anyudéknak? Te életed! Neked kell,hogy tetszen nem nekik.Beszéltél már a szüleiddel a fiúról? Amúgy meg ismerik a fiút akinek tetszel? Szerintem gyertek össze. :) A szerelem nincs korhoz kötve! :)
2014. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ó, Romeo, mért vagy te Romeo?

Tagadd meg atyád és dobd el neved!

S ha nem teszed: csak esküdj kedvesemmé -

S majd én nem leszek Capulet tovább!

2014. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) igen ismerik. Nővérem egyik barátja..
2014. márc. 23. 22:55
 7/11 anonim válasza:
hány éves vagy kérdező? :)
2014. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
13.. Most jöhettek azzal hogy jajj mit akarok én ilyen idősen de nem tehetek róla hogy így történt.:)
2014. márc. 24. 23:09
 9/11 anonim válasza:
48%
Kérd meg a pasid,hogy szöktessen meg.
2014. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem tudom aktuális-e még a kérdés (?) de szerintem ez abszolút nem sok. Jó, igen fiatal vagy és anyudék ez miatt féltenek, természetes. Ha nagyon kötik az ebet a karóhoz nincs mit tenni.:/ vagy legyetek titokban.:D nekem is volt már titkos viszonyom egy tőlem jóval (és tényleg jóval) idősebb pasival. Mondjuk én 17 vagyok a pasi volt 31. Természetesen tiltottak tőle, de titokban voltunk.
2014. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!