Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyáék azt hiszik, h ver a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyáék azt hiszik, h ver a barátom, hogy győzzem meg őket, hogy nem?

Figyelt kérdés

Ma délután a hátára kapott és elesett. Úgy esett, hogy összevert engem is. Nem győzött bocsánatot kérni. Van egy kisebb monoklim. Amikor hazáértem letámadtak, hogy megvert. Azon voltak, hogy felhívás a párom szüleit. Nem hisznek nekem, pedig elmeséltem a szituációt. Most is minden lépésüket figyelem, nehogy bajt hozzanak a barátom fejére. Hogy győzzem meg anyáékat, hogy nem vert meg?

Egy éve vagyunk együtt. 16/l és 16\f


2014. jan. 5. 21:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsi telefonon vagyok és kijavította, amit írtam.

*Anyáék

*ver

2014. jan. 5. 22:00
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el hogy ahogy elestetek megütötte véletlenül a szemed alját. Mert gondolom így történt másképp véletlen monoklit el sem tudnék képzelni. Pont a szemed alját találta el?
2014. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát inkább a pampuskámat. És ahogy estünk,igen
2014. jan. 5. 22:12
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
A monokli elég gyanús. Eséstől nem az szokott lenni. Én is gyanakodnék és aggódnék a szüleid helyében.
2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, de elmondása mindent. Tehetek róla, hogy hülyén estünk? Sosem hazudtam, tehát nem értem őket.
2014. jan. 5. 22:16
 6/17 A kérdező kommentje:

*elmondása

elmondtam

Megint a telefon

2014. jan. 5. 22:17
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Képzeld magad a helyükbe: Hazamegy a lányod, akit féltesz, óvsz, egy monoklival a szeme helyén. Ideges, egyfolytában védekezik hogy játszottak és elestek. Tudod hogy elég nehéz PONT ÚGY esni hogy egy monokli PONTOSAN a szeme alatt legyen.

Te mire gondolnál? Szerintem eléggé ki lennél akadva.

2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
MI AZ A PAMPUS?XDDDD
2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

bizony lehet monoklija valakinek eséstől... akár úgy, mint nekem, a homlokom csaptam oda, és a nehézségi erőnek megfelelően a vér szépen lefelé szivárog, és ott a monokli...

illetve koponyasérülésre utal a pápaszem-haematoma.


Tudom, milyen nehéz kimagyarázni, én egyszer elesdtem jégen, pechemre kocsma előtt. Mentőt hívtak, baleseti. Felírták, hogy mentős elmondása szerint kocsma előtt járdán feküdt... hát köszi. Ezzel mehettem később a biztosítóhoz a törés miatt, akik nem fizettek, mert nem volt véralkohol eredmény. Minek lett volna, az orvosnak elmondtam, hogy nem ittam, buszról mentem haza meló után :(

2014. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi az a pampuska?

Miért nem ismered be, hogy megütött a barátod?

2014. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!