Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? A haverjaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A haverjaim folyamatosan cikizik, nem tudom már mit csináljak! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Félévkor jött az osztályunkba egy új lány, akivel jóba lettem. El is mentem hozzájuk, most költözködtek nem olyan régen. Van egy 22 éves bátyja, akivel mostanra kialakítottunk valamit. Kapcsolatnak nagyon nem nevezném, teljesen mások vagyunk, és sajnos a barátaim, barátnőim nem nagyon fogadják el. Folyamatosan cikizik,piszkálják. Helyes, kedves, jó képű, a bajuk annyi vele, hogy szereti a színházat, a musicaleket, énekel, és színészkedik. A legelső randinkra a Pesti színházba vitt el. Folyamatosan pacsirtának, vagy Mauglinak(ami nem tudom honnan jön nekik) nevezik.Nekem semmi bajom nincsen vele, sőt, szeretni is tudnám, csak nagyon nem tetszik, ahogy a barátaim bánnak vele,hiába szólok nekik. Már két napja nem is beszéltem vele :( Ti mit tennétek a helyemben?

2014. márc. 25. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne az ilyen gyerekes diszkrimináció ha annyira tetszik.
2014. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm meg szokott kötni és szemüveges.Ezért minden haverom nagymaminak cikizni,pedig rohadt szép és tudom,hogy ők is így gondolják.Szerintem csak irigység.

Ne foglalkozz ezzel,ne foszd meg magadtól a szerelmet a barátaid miatt.Én meg se hallom ha cikizik

16/F

2014. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
100%

sztem meg a mai világban tök értékelendő h nem béget együtt a nyájjal. Igazi egyéniségre vall. Vegyél példát róla és vállald Te is bátran!

Mellesleg átgondolnám, h a "barátaim" mennyire azok, ha így tisztelik a választásod!

2014. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek nem barátok. Oké, hogy egyszer-kétszer viccelnek valamin, de hogy ezzel cikiznek. Nagyon gáz!

Egyébként elég fura értékrendjük lehet. Én szeretek színházba, hangversenyre járni. Nagyon jó és értelmes kikapcsolódás. Nem kell mindenkinek szeretni, mert nem vagyunk egyformák, de ki azért piszkál valakit, az nagyon buta lehet.

Az is lehet, hogy egyszerűen csak féltékenyek rád, hogy neked van egy normális barátod.

A Maugli talán a Dzsungel könyve c. musicalből jött. Nem tudom, játsszák-e most nálatok. (Én nem pesti vagyok.)

2014. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg amikor kötelező volt általános 5.ben megnézni a dzsungel könyvét, csak a Maugli maradt meg nekik!:)

Amúgy nem tudom, tudtommal amatőr színházban még náluk ő játszotta Mauglit, de arról nem hiszem hogy tudnának, lévén, hogy szinte sosem beszélgetnek. Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 25. 13:52
 6/6 anonim válasza:
Szard le a véleményüket, és a barátod is szarja le a véleményüket!
2014. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!