Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fenét jelent ez?! Jelbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét jelent ez?! Jelbeszéd amit csak a csajok nem értenek?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk válaszát várnom:D

Szóval mit jelent az, ha azt mondjátok egy lánynak, akinek épp udvaroltok, hogy más mint a többi, erre a lány visszakérdez, hogy miben lenne más, ti meg azt felelitek, mert ő "értelmes". Ez meg mit jelent??????? idegesít már, mert legalább 4 pasitól hallottam! De nem csk én, hanem bnőim is!


2009. dec. 17. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
szerintem elég pöts dolog ilyesmi álbókokkal szédíteni a csajokat. nem jelbeszéd, egyszerűen nem jelent semmit, csak hogy aki mondta, az egy fantáziátlan lúzer, és nem tud mit kitalálni. :)
2009. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 thedani ***** válasza:
100%

Miért lenne jelbeszéd? Nem tudod mit jelent az a szó hogy értelmes? Azt jelenti hogy nem hülye. Gondolom a pasi nem nagyon szereti a hülye, hisztis, 40 IQ-jú kis p.icsákat és számára ez egy nagy dolog, hogy te nem vagy ilyen. És kevés értelmes csaj bújik ám meg a mai felhozatalban. A helyedben nagyon megköszönnék egy ilyen bókot és nem valami titkos jeleken törtném a fejem.

21\F V.D.

2009. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
okés, de a bnőimnek is mondta már egy pár srác, és így vált egy kissé gyanússá...
2009. dec. 17. 09:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak valamivel kedveskedni akarnak, és nincs épebb ötletük. :D
2009. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Illetve egyes esetekben: te is olyan ***** vagy mint a többi, de talán lefexel velem.
2009. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon kevés okos/értelmes lánnyal találkoztam. 95-99%-uk sötét, mint az ÁGYÚ!!! Ezt jelenti. Tehát, amikor a pasi aztmondja, hogy különleges, mert értelmes= a lányok elsöprő hányada sötét, mint az állat, de ő nem!
2009. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként abból is látszik, hogy nem vagytok értelmesek, hogy ezt a kérdést feltettétek! LOL
2009. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

jelbeszéd: A gondolatoknak olyan közlési módja, melynél nem a szóhangok, hanem akár a kéz, vagy egyéb tárgyak bizonyos mozgásai szerepelnek.

a kérdésre válaszolva pedig nem jelbeszéd hanem egy nagyon fantáziátlan béna szöveg. sajnállak titeket h ilyen pasik vannak felétek.

utolsó: amúgy ja :D:D

2009. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te nagyon összekevered a fogalmakat,a jelbeszéd teljesen más,de ezt már tanultad nyelvtan órán,kommunikáció címszó alatt,elvileg!A jelbeszéd egy olyan jelrendszer,melynek során nem szavakkal kommunikálunk,hanem mozdulatainkkal adjuk a másik tudtára mondanivalónkat.

A kérdésedre a válasz:ez csak egy béna,sablonos duma,mint azt már előttem is írták.

2009. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia! Kíváncsi lennék, hogy a válaszadók közül, ki volt "nőnemű" és ki "hímnemű" Mivel a kérdező külön kérte, hogy főleg fiúk válaszoljanak ezután úgy írjátok alá, hogy ff, vagy n(nő) Az az érzésem, hogy akik azt írták, hogy csak duma, azok mind nők voltak.


Én is mondtam már ezt hölgynek, de sajnos nem túl gyakran fordult elő, és teljesen komolyan gondoltam.


Lassan tényleg kihaló faj.

Egyre több az üresfejű, vihogós, magát megjátszó HP.

Plázapcsa. Ez azt hiszem az Elamerikanizálódás eredménye is. Pár éve, több "nyugatról" hozzánk látogató haver mondta meglepve, hogy nálunk mennyi okos nő van.

Akikkel lehet beszélgetni, akik gondolkodnak, akiknek van véleményük. Az oktatási rendszer is, a média(TV2, RTL K, stb) is, és a politika is ezt évről évre egyre jobban pusztítja.

Szerintem tudatosan.


Szóval, azt hiszem tényleg örülnöd kellene, egy ilyen bóknak. Az meg hogy a barátnőidnek is mondtak már ilyet lehet, hogy azért van mert hozzád hasonlókkal barátkozol. Gondolom te sem szeretsz üresfejű libákkal "beszélgetni". Vagy úgy érzed olyan barátnődnek is mondták ezt, akire nem kellett volna?


Üdv.: Robi (aki egy férfi) :) azazhogy ff

2009. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!