Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozás alatt mit értenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás alatt mit értenek a pasik? Randi?

Figyelt kérdés
Talizni hívtam egy pasit. Vajon megértette,hogy azért,mert tetszik nekem,vagy azt hiszi,hogy csak haveri alapon akarok vele talizni? Igent mondott,ez akkor jelenthet valamit? Munkahelyemen ismertem meg,egész jól elvoltunk,de azóta eljöttem onnan,és már kb fél éve nem is beszéltünk.
2009. aug. 9. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetbe, te minek vennéd? Amúgy igen elég randi szagú.
2009. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül ha találkoztok, de valószínűbb hogy bejössz neki ha találkozni akar veled.
2009. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha flörtöltél vele akkor igen. Bár a "találkozás" nem teljesen definiálja a randi kifejezést, ezért nem biztos, hogy ugyanarra gondoltok. (Előre is bocsánatot kérek a következő mondatért) Ha jól nézel ki akkor nem számít, hogy te randit értettél a "találkozás" alatt, mert ő randit értett.
2009. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha valakit talizni hívok, vagy engem hívnak, az egyértelműn egy randi, vagy kicsit könnyebb, de afféle.
2009. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!