Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért tűnhetett el ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért tűnhetett el ennyire, mert összejött egy csajjal? De akkor miért keres még mindig engem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 2 hónapja beszélgetünk Facebookon. Ő szokott rám irni, én csak néha írok neki. Régebben minden nap beszélgettünk, órákon keresztül. Aztán kicsit ritkult a dolog, múlthéten már csak kétnaponta írt, és azóta eléggé eltűnt. Sokat szokott fenn lenni facen, de már elég keveset van. Egyébként találkoztunk kétszer még pár hete, és akkor minden rendben volt, bejöttünk egymásnak, bár nem történt semmi köztünk, de éreztük a kémiát. És hívott találkozni azóta többször is, de sosem volt alkalmas nekem, neki pedig sosem alkalmas, mikor én hívom. Tegnap is elhívott talizni, de nem értem rá és mondtam neki, h kicsit később talizzunk, de az már nem volt jó neki. Azzal indokolta, h haverokkal lesz iszogatni. De elég fura nekem, h eddig mindig fenn volt, teljesen kocka volt, most meg jó ha egy órácskát fenn van. Csak ha tényleg csaj van a dologban, akkor nem értem h miért keres még mindig engem, miért akar találkozni...

19/L


2014. márc. 26. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a történet úgy furcsa, ahogy van. Eleve hogy lehet, hogy 2 hónap alatt csak 2 találkozót sikerült összehoznotok? Nem jó dolog a facebookon élni. A másik, hogy ha igazán bejöttök egymásnak, akkor megoldanátok, hogy tudjatok talizni. Ez rád is, meg rá is vonatkozik. Az meg, hogy inkább iszogat a haverokkal, minthogy találkozzon egy lánnyal, aki tetszik neki, az furcsa. Nem hiszem, hogy más lány van a dologban. Szerintem csak szimplán nem elég erős köztetek a vonzalom. Vagy ha sosem érsz rá, amikor hív, akkor lehet, hogy már beleunt, hogy hívogasson. A férfiak szerintem nem facebookon szeretnek "találkozni" a nőkkel, hanem személyesen.
2014. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
hát ha folyamatosan lepattintottad, végülis érthető lenne....
2014. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!