Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első lány, akit szerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első lány, akit szerettem, összejött valaki mással, kilépett az életemből. Ha ez máshogy történik, annak lett volna értelme? Van értelme egyáltalán az emberi kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Mármint túléltem, a világnak nem lett vége, igazából nem is érdekel ez senkit (rajtam kívül).
2013. dec. 3. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2013. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 JoeyTribbiani ***** válasza:
2013. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha nem vagy homokos akkor van értelme.

Inkább azt kérdezném, hogy az életnek van e értelme, emberi kapcsolatok nélkül? Család, szerelem, barátság.... Ezek mind emberi kapcsolatok. Melyek jó, és rossz érzésekkel párosulnak. Ilyen az élet.... Most biztos kicsit magadba vagy zuhanva, ezért tűnik kicsit értelmetlennek a kérdés, de hidd el, jön majd második, harmadik, aztán jót röhögsz majd az elsőn, és hogy mennyi mindent elszalasztottál, mert vele foglalkoztál... Így megy ez...

2013. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az meg például, hogy lett volna értelme, azt csak Te tudhatod. Ez sok mindentől függ... Ha egy ribi volt akkor nem lett volna értelme, ha nem volt ribi, talán lett volna.

Ilyenkor már mindegy mi lett volna HA??? Inkább azt kérdezd, mi lenne ha most mennék és felszednék más csajokat. És mivel ez a jövőre vonatkozik ezt még meg is valósíthatod. Szóval ne nézz hátra csak előre. Tudom kívülről könnyű, de ha rám hallgatsz könnyebb lesz idővel.

2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,nem biztos, hogy túléltem
2013. dec. 4. 03:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Megvolt az első kopp az életedben.

Tudod hány csaj van még aki ilyen gané?

vagy:

Tudod hány sokkal normálisabb csaj van?

Csak nézőpont kérdése. És ez hogy hogyan állsz hozzá, csak rajtad múlik.

2013. dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik barátom tizen-x éve van együtt az első barátnőjével, aki alighanem az utolsó is lesz. A srác így nem tudja, mi is az a csajozás (soha nem volt rá szüksége), mi az a csalódás és hogy lehet rutint szerezni ellene, és egyáltalán nem volt (és nem is lesz) már más nő az életében, ergo hiába van egy másfél évtizedes kapcsolata, gyakorlatilag teljesen tapasztalatlan. Persze ő boldog így is, de attól még rengeteg minden kimaradt neki, ami az élet rendjéhez egyébként hozzátartozik. Ezzzel szemben neked ez a mostani tudás már mindörökre megmarad, és a többi is majd jön, szép sorban. Így leszel egyre erősebb, életképesebb és bölcsebb. Sok sikert hozzá! :)


(Egy másik ismerősöm szerint nagyon sok lányt kell kipróbálnod, amíg megtalálod az igazit. És utána is, hogy mindig biztos legyél benne, hogy ő az. :P )

2013. dec. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberi kapcsolatoknak van értelme, annak nincs, hogy te az idődet pazarolva azon merengsz, hogy mi lett volna, ha. mi lett volna hákkal még nem váltottak világot, nem is fognak sose. Tedd túl magad rajta.
2013. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!